Wpis z mikrobloga

@mojnicknawykopie: A w porządku jest jego wpis w którym woła mnie wbrew mojej woli, ty zresztą też, nazywa mnie hipokrytą i zarzuca mi jakieś niestworzone rzeczy bez cienia dowodu, wyłącznie w reakcji na to, że to ja wyciągnąłem na screenshocie oczywistą hipokryzję jego kumpla pisowczyka? Miej trochę godności i konsekwencji. Wołając mnie tutaj wbrew mojej woli i pomimo tego, że już odpisałem dałeś wszelkie podstawy do tego, żeby nie traktować cię
@mojnicknawykopie: Odpisałem na niego 20 minut przed tym jak mnie zawołałeś. Zanim mnie zawołałeś zdążyłeś zaplusować ten komentarz. Zawołałeś mnie do wpisu, gdzie bez cienia dowodu, jestem nazwany hipokrytą i kłamcą. Już się do tego odniosłem wklejąc dowód prawdziwej hipokryzji. O jakiej dobrej wierze zatem mówisz?
@mojnicknawykopie:

edit a plusa dałem żeby przypadkowo nie zgubić wpisu


Jasne. A ja nazwałem cię pieskiem w wyrazie afektu, w końcu w nicku mam psa, lubię więc psy. Pomyślałem, jaki miły człowiek, że mnie zawołał, jak słodki piesek.

Nie zamierzam kontynuować tej rozmowy do momentu rozpatrzenia moich odwołań przez innego moderatora, uważam że ten wątek, w którym gołosłwonie jest mi zarzucane manipulowanie znaleziskami na wykopie powinien całkowicie zniknąć.