•  

#anonimowemirkowyznania
    To co dzisiaj przeczytałem, trochę mnie przeradziło,zszokowało do granic i nie mogę przestać o tym myśleć. Cały czas mam te komentarze przed oczami :( Ja doskonale sobie zdaję sprawę z tego,że nie powinienem się wypowiadać odnośnie tego wpisu od @Norepinefryna_
    Ja się zastanawiam jak można tak zbesztać dziewczynę? Ludzie czy wy macie papkę zamiast mózgów czy jak?! Dziewczyna jak sama powiedziała o sobie 20 letnia,poruszyła bardzo ważny temat. Liczyłem na ciekawą dyskusję i w większości na poparcie tej dziewczyny przez wykopków. Co natomiast zobaczyłem? Takie wiadro pomyj jakiego dawno nie widziałem w stosunku do kobiety. Powiem szczerze,że jest mi wstyd za płeć męską i bardzo za nas przepraszam. To tylko pokazuje jakimi kretynami są niektórzy oczywiście obecnie przedstawiciele rodzaju męskiego. Całkowicie się zgadzam z tą dziewczyną i jestem tego samego zdania i mówię to jako facet żyjący już na tym świecie 33 lata,mający fantastyczną żonę i wspaniałą córeczkę. Ja po prostu nie rozumiem,jak można być takimi zwyrolami i imbecylami, żeby w wieku 30 lat albo pod 30-tkę uprawiać stosunek seksualny z 16 latką!!! Czy wy już do reszty oszaleliscie czy jak? W komentarzach stanał w obronie autorki wpisu jeden chłopak,już niestety nie pamiętam nicku ,chyba lvl 19,chyba chłopak mówił coś ,że jest prawiczkiem czy coś nie pamiętam dobrze ,ale pozdrawiam Cię serdecznie,bo mimo tak młodego wieku chłopak ma RIGCZ jak mało kto. Co otrzymał za swoją dobrą podstawę i szacunek do kobiet? Został zwyzywany jak obserwuję od dłuższego czasu-po kretyńsku od białorycerzyka i pipy prawiczka(btw naśmiewanie się z kogos w 2020-stym,bo nie uprawiał jeszcze seksu,kretyni po prostu xD) .Skąd wy to wzięliście niby to określenie? Bo chłopak ma zasady w życiu i godność to trzeba go wyzywać od ciot? Czy naprawdę świat się przez te parę lat od mojej młodości zmienił, że teraz nie ma szacunku do dziewczyn jaka by nie była tylko trzeba je zwyzywać od ku*ew i opowiadać jakieś bzdury z dupy wyjęte jakieś teksty, że ona nie zasługuje na miłość,bo jest zużyta i przeruna przez stado kutaw, mokebe i Arabów? Ludzie ,wy jesteście kretynami i nie nadajecie się do życia jako mężczyźni. Pamiętajcie to raz a dobrze- zużyty to może byc kondom a nie kobieta. Ciekawe ,że jeżeli my na swoim koncie z przeszłości mamy chociażby 1 partnerkę seksualną, to kobiety nas tak wyzywają od męskich dziwk? Mi się wydaje, że niektóre faktycznie nie będą z tego faktu zadowolone ale nie zrównuja nas z gnojówką jak faceci je zrównują. Nauczcie się szacunku trochę i może jak dorośniecie trochę to zrozumiecie w końcu,że życie kobiet, ale nasze mężczyzn nie przebiega zawsze kolorowo i czasem trzeba się sparzyć chciaz raz żeby następnym razem trafić idealne lub przynajmniej dobrze. Mając 30 lat i uprawiając seks z 16 a nawet i 15 latką co jest (padło tam zdanie ,że jakiś Mirek nie widzi problrnu w seksie 15 latki i 30 latka) dla mnie wręcz odrażające i skurw$@$skie,opisując jak to wam świetnie robi oral,jak super ujeżdża penisa nawet i bez gumy i jak ssie fta z połykiem albo jak was podnieca gdy mówi taka małolatka"tatusiu do was, udowadniacie tylko,że jesteście zwyrolami,zboczeńcami i zaawansowanymi pedofilami i takich jak was powinno się piętnować i karać chłostą bezwzględnie, począwszy od agentów studenciaków przystawiąjących się do dzieci 16 letnich (tak,to co słyszycie,to są jeszcze dzieci ktore nie mają jeszcze nawet dobrze jak na swoj wiek wykształconych cech fizycznych a o psychice i zaradnosci w tym wieku i znajomosci życia nie wspomnę) Wasze wytłumaczenia, że same się pchają na bolca,ślinią się do was i same chcą i ,że kto wam zabroni są odrażające i brzmią jak wytłumacznie pedofila ,że ona przecież sama się prosiła. Wy jako 30 latkowie i faceci 25+ powinniście uświadamiać i odwodzić tak młode dziewczyny od stosunku ze sobą a wy zamiast być mądrzejsi i pomyśleć głową i rozumiem,sumieniem myślicie penisem i skrzętnie wykorzystujecie i niszczycie im psychiki i światopogląd poprzez niby rzekome przytulanie się do nich a chwilę potem dobieranie się do ich intymnej cielesnosci. Jak można być tak ślepym i bezwzględnym i nie widzieć ,że robi się źle i jest to godne potępienia a przy tym bezczelnie jeszcze odpowiadać na komentarze we wpisie "nara idę bzykać kolejną naiwną nastkę" ?!! Nie wiem już sam co mam więcej napisać,bo to co obecnie odczuwam jako można powiedzieć równolatek bądź też trochę od nich starszy facet i jednocześnie ojciec,który wychowuje swoje dziecko i chroni je najlepiej jak potrafi z całych sił nie da się tutaj opisać. Szkoda tylko,że pewnie wiele osób mnie zhejtuje i nie zauważy rzeczystego problemu jakim jest zachowanie tych facetów i bezczelne chwalenie się ich swoimi stusunkami z ślepo zauroczonymi być może w nich dziewętami. Wykop ,stał się niesamowitym ściekiem jeśli chodzi o dyskusje o uczuciach i związkach różowych i niebieskich pasków. Jedni szczują na drugich i nie mają do siebie za grosz szacunku,a wystarczyłoby się czasem wylogować do życia a nie siedzieć i czytać te idiotyczne wpisy chociażby na tagu #przegryw czy innym syfie jak chociażby te black i inne pille. Oczywiście nie wszysko rzecz jasna jest gównem na #przegryw bo są też osoby ,które faktycznie realne i ciężkie problemy np ze znalezieniem partnerki i takim osobom trzeba pomagać jak tylko się da a nie specjalnie cisnąć z nich bekę, że nie mogą znaleźć bo np prawikiem są. Jedno co mi żal to serio tych #niebieskiepaski z wykopu z lvlów 15+ którzy muszą patrzeć i czytać jak faceci 25+ zabawiają się ich koleżankami lub potencjalnymi dziewczynami dosrywając im przy tym cholernie baitując lub nie. To chyba tyle co chciałem rzecz. Oby po takim wyrzuceniu z siebie tego żalu i strasznej goryczy, było mi lepiej i ktoś mnie zrozumiał w tej sprawie :/. Pozdrawiam Was serdecznie. #tinder #seks #pedofilia #zwiazki #nastolatki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #zalesie #problem #jakzyc #ojcostwo #rozowypasek #dzieci

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
    Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
    ID: #5f24683dc320eaecdaadaa5e
    Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
    Wesprzyj projekt
    [====================....................] 49% (115zł/235zł)
    Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!

•  

Zaplusuj ten komentarz, aby otrzymywać powiadomienia o odpowiedziach w tym wątku. Kliknij tutaj, jeśli chcesz skopiować listę obserwujących

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: tldr: bialorycerz broni p0lki z nadzieja na pusie

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Musisz być wspaniałym mężem dla swojej żony i ojcem dla córeczki :) Dziękuję za miłe słowa i poparcie, a tamci niech wracają do podstawówki, bo czytanie ze zrozumieniem kuleje :)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Mam 31 lat i bardzo chetnie bym się spotykał z nastolatka. W dupie mam Twój bulwers. Zajmij się soba.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: gdyby mieszkali w arabii, to by posuwali 10 latki, bo to by bylo legalne
      ścierwa podludzkie, poziom pedofilów i gwałcicielów

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: W sporej części zgadzam się z @Norepinefryna_ Sam mając możliwość ruchańska :~D z szesnastolatką, odmówiłem, wiedząc, że nie byłoby to właściwe i mógłbym przez przypadek "zepsuć" młodą osobę.

ALE

Po pierwsze, następnym razem podziel wpis na akapity.

Co do samego wpisu: A nie wpadłeś na to, że po prostu nastolatki chcą ruchać się ze starszymi facetami? Wielka wolność, wyzwolenie seksualne i nie wpierdalanie się z butami do łóżek obcych, no chyba, że to nie pasuje do narracji różowych, wtedy już wyzwolenie i wolność jest be. No ja pierdole

Co otrzymał za swoją dobrą podstawę i szacunek do kobiet? Został zwyzywany

Cytując różowe: "Co? Szacunek do różowych to normalna rzecz i nie oczekuj za to żadnej nagrody przegrywie mizoginie obyś nigdy nie zaruchał."

btw naśmiewanie się z kogos w 2020-stym,bo nie uprawiał jeszcze seksu,kretyni po prostu xD)

No w ogóle różowe i normicja nie śmieją się z nieruchających. W ogóle XD

Wykop ,stał się niesamowitym ściekiem jeśli chodzi o dyskusje o uczuciach i związkach różowych i niebieskich pasków.

Zgadzam się w 100% Tak na marginesie dodam, że nikt nie zepsuł mi opini o kobietach tak bardzo jak wykopowe Mirabelki. Dlatego nie dziwię się, że #przegryw jest pełny mizoginii, gdyż gdyby mój kontakt z kobietami ograniczał się do wykopu, sam byłbym zatwardziałym mizoginem.

•  

OP: @kamol999 Co innego z nastolatką czyli np 18-19 lat a co innego z małolatką 15-16 lat i odbyć z taką 15-16 lat stosunek seksualny. Człowieku serio zastanów się co Ty wgl mówisz,bo chyba nie jesteś zbyt rozgarniety życiowo skoro masz chęci na zabawy z osobami w przedziale wiekowym 15-16 i masz coś zdrowo i solidne przeryte pod kopułą. Dopóki nie będzie podwyższenia wieku zgody do 18 lat dopóty będą się tacy wykolejeńcy seksualni panoszyc i niszczyć życia i psychikę dziewczynom.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
      Zaakceptował: Eugeniusz_Zua

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

PrzystojnaMaciora: Wielki bohater i obrońca p0lek, który się zesral z anonima xD n

•  

OP: @Norepinefryna_ Podobno taki właśnie jestem :-) Nie ma sprawy i życzę dużo dobrego młoda i powodzenia w dorosłym życiu :D

•  

OP: @ElenaGilbert: No niestety,ale wydaje mi się ,że byłoby to całkiem prawdopodobne jeżeli już teraz nie wykazują żadnych hamulców gdzie 15-16 latka jest dla nich bardziej a nawet bardzo mocno pociągająca i nie chcą ponosić konsekwencji za odbycie stosunku seksualnego z małoletnią i jeszcze mówią ,że one same tego chcą i się same proszą a dojrzała kobieta 20 czy 25 letnia jest dla nich odpadem lub jest jak oni mówią zużyta (nienawidzę tego słowa) bo miała 2-3 niepowodzenia w związku to ewidentnie jest coś bardzo bardzo nie w porządku :/ ...

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: no tak, tatuśkowi się parę lat temu urodziła córeczka i teraz chodzi cały zesrany że mu ją ktoś na konia wsadzi. Bardzo dużo "niepowodzeń" żona miała?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: wykopki to matoły, wiek przyzwolenia w Polsce jest za niski o 3 lata. Ile takich dziewczyn przeżywa swój pierwszy raz, nie dlatego że chce, ale ktoś od niej tego wymaga, a ona zgadza się po prostu? Ewentualnie namawia takie dziewczyny lub oczekuje od nich loda, w końcu dziewictwa nie stracą, to nie ten sam poziom argumentując. Odpowiadając na pytanie - dużo. Nie jest to gwałt, ani wykorzystanie seksualne wedle prawa, ale to zwykle skurwysyństwo. Niezależnie czy gość ma 25, czy rówieśnik, ale fakt faktem, starsi goście umawiającym się z nastolatkami wiedzą co chcą uzyskać i wiedzą jak taką dziewczynę zmanipulować.

•  

@kamol999: a w czym twoje rówieśniczki są gorsze?

+: maina
    •  

No w ogóle różowe i normicja nie śmieją się z nieruchających. W ogóle XD

@AnarchoKapitolizm: częściej śmieją się inni niebiescy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

wiedzą jak taką dziewczynę zmanipulować.

@PaniMartyna: chyba nie chcesz powiedzieć, że taka nastolatka nie wie czego chce od niej starszy facet xd

•  

@TestoDepot: Wie co chce od niej starszy facet, ale jednocześnie oddaje sie, bo ktoś od niej tego wymaga, a nie bo chce. Jakoś nie widzę tutaj logicznego połączenia. Przeceniasz nastolatki, one są naiwne i łatwo nimi manipulować. Widzą tylko napis związek i miłość, za dużo wykopu, jeżeli według ciebie młode dupy wchodzą w związku ze starszymi typami z założeniem że będą dawać dupy.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Sam nie ruszył bym nieletniej ale nie róbcie z nich takich świętych. Krew nie woda, majtki nie przeszkoda. Jak będą chciały się pruć to nikt ich nie powstrzyma. Zapomniał wół jak cielęciem byl. Hormony tak buzują w takim wieku że trzeba być na prawdę naiwnym żeby myśleć że im się da to przetłumaczyć. Gadacie jakby nikt z was nigdy nie byl młody.

•  

@AnarchoKapitolizm

Sam mając możliwość ruchańska :~D z szesnastolatką, odmówiłem, wiedząc, że nie byłoby to właściwe i mógłbym przez przypadek "zepsuć" młodą osobę
      Byla chociaż dziewicą?

•  

@Lucider5: Nie mam pojęcia. Nie pytałem, tematów o zabarwieniu erotycznym unikałem jak ognia.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania 2020-stym

Po tym przestałem czytać bo już wiem że debil...

•  

Panieeeee: A co to ci do tego ze 33 latkowie zaliczaja 16? Jestem twoim rowiesnikiem i jakbym mogl zalcizac to bym zaliczal. Niestety jestem za gruby i mi sie nie chce schudnac dla jakis licealistek.

I zrozum wreszcie facet ze dziewczyny zawsze wola starszych. ZaWSZE! Ile razy jako 17 latek musialem patrzec jak kolezanki skakly dookola 25 latkow czy jakis 29 latkow. Dajze spokoj i zrozum ze tak wyglada swiat.

Twoja zona zapewne jest mlodsza od ciebie? Bo moja tak.

•  

haha jaki macie ból dupy ( ͡° ͜ʖ: No ale kto wam broni złożyć inicjatywę obywatelską i złożyć projekt ustawy zakazującej ruchania się do 18 roku życia tyle, że i tak tego nie przegłosują, bo 15 lat jest wiekiem optymalnym.

Skoro jest to legalne, a sporo dziewczyn wygląda na dużo starsze niż 15 lat no to co to za problem, dlaczego miałbym nie przeruchać małolaty jeżeli miałbym okazję? Dopóki jest zgoda z obydwóch stron i z zabezpieczeniem w postaci gumek myślę, że to jest w porządku, a jeżeli w domu czy w szkole nie wychowali to dlaczego ja miałbym przejąc tą rolę? Poza tym 16-latka nie jest już dzieckiem i powinna mieć własny rozum. Do tego jeżeli w klubie poznam jakąś "legalną" małolatę to po co mam pytać o wiek? Kluby są +18 i zaznaczają to wszędzie, więc jeżeli taka siksa pojawiła się tam to już wina ochroniarza, a nie moja, że na selekcji kogoś przepuścili bez sprawdzania. Będziecie normalnie wychowywać swoje dzieci to potem jako nastolatkowie sami nie będą się pchać byle gdzie.

Btw. w tym roku ruchałem 16-latkę i była lepsza niż sporo 25-latek.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania już na początku tak zajebało białorycerzem ze nie doczytałem.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania

Znasz takie powiedzenie "jak suka nie da to pies nie weźmie"?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: uświadomię cię, bo pomimo wieku jesteś jeszcze naiwny.
      Przekroczysz 40 lat to żona zacznie szukać bolca na boku, a 13 letnia córcia będzie się szlajać z typami. Wtedy możesz tu przyjść i wylewać swoje gorzkie żale.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Chłopie tutaj większość niebieskich to życiowe sfrustrowane przegrywy . Mają zaburzony obraz związku i zamiast coś z tym zrobić klepią się po plecach i sami jeszcze bardziej nakręcają. A to co słusznie zauważyłeś to niebezpieczne zjawisko

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Twój tekst jest nieczytelny. Słyszałeś kiedyś o akapitach? Z Polskiego chyba było ci ciężko w szkole. I po co piszesz anonimowo? Wstydzisz się?

+: Karyon
    •  

@Waspin: jak można napisać coś tak chujowego do kogos?

•  

@sroda_adams: no właśnie nie wiem jak OPowi się to udało

•  

Komentarz usunięty przez autora

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja pierdolę, wiem, że wpis nie stoi na wysokim poziomie, ale odpowiedzi to mnie zamurowały. Nawet nie umiecie przyjąć krytyki, tylko od razu skaczecie do pseudoargumentów typu hehe sam jesteś przegrywem, żona cię zdradza itd. Przegrywy do wora.

•  

pod 30-tkę
      w 2020-stym

@AnonimoweMirkoWyznania: serio....? ( ಠ_ಠ)
      #grammarnazi #analfabetyzm

+: Karyon
    •  

@Waspin: z opinią można się zgadzać lub nie, ale twoje hejterskie rzygowiny przynoszą wstyd gatunkowi ludzkiemu.

•  

OP: @Gregory143: Dorośnij chłopiec i ogarnij się życiowo to pogadamy. Póki co trzymaj język za zębami,bo obrażając inne osoby mówiące prawdę i znające już trochę życie,sam pokazujesz ,że jesteś de**em ;-)

Zaakceptował: Precypitat

•  

OP: @Crosshairs: Czyli co jak ci 14 latka da w klubie np to też weźmiesz i przeorzesz jak wy to mówicie tak? Pokazujesz tylko swoją niedojrzałość co to stosunku seksualnego posługując się jakimiś gówno wartymi powiedzeniami dla miłośników seksu z małotetnią. Masz swój rozum i godność człowieka czy myślisz zawsze i wszędzie jako p0lak ,żeby tylko ruchać jak się nadarzy okazja?

•  

OP: No i znowu się zaczyna. Ja widzę, że większa część tutaj komentujących autentycznie jak wcześniej nie nadaje się do normalnego życia w społeczeństwie,bo ich spaczenie rzeczywistości i fantazje seksualne im przeszkadzają w normalnym funkcjonowaniu. Co wy macie z tym białoryerzykiem co? Bo nie ruchem jak jest okazja i nie mam takiej zrytej bani jak wy nie nie chce się nie ustatkowac i chce całe życie zaliczać każdą spotykaną pannę? Przecież wy jesteście zużyci jak te wasze p0lki o których mówicie, że takie są. Sami macie przebiegi od bzykania lasek a w szczególności małolatek i młodych nastolatek i jeszcze się tym chwalicie? Wyjdzcie z tej bańki życiowej w której to mężczyzna może uprawiać seks z dowolną liczbą dziewic bo ma takie prawo, ale kobieta już odbytych kontaktów seksualnych nie może mieć bo "zużyta". Jesteście chorzy psychicznie po prostu i macie i gdzieś chyba w waszym wychowaniu ktoś zrobił błąd,albo matka albo ojciec albo oboje dali ciała w wychowaniu takich odpadów.
      Druga sprawa.
      Chłop pisze ,że po co ma pytać taką 15-łatkę o wiek jak może bzykać i tyle. Wg tacy kretyni to nie powinni mieć wstępu wgl tam. Jak idziesz do klubu to idziesz się zabawić i to z uwaga GŁOWĄ I ROZUMEM. Po to masz już dawno skończone 18 lat jeżeli jesteś powiedzmy w wieku 24+ żeby samodzielnie decydować o swoim życiu i samemu móc ocenić czy coś jest dobre a coś źle,bo masz już taki wiek ,że raczej jesteś w stanie to ocenić. Jeżeli ty zamiast głową kierujesz się niepocgamowaną chęcią zArUcHaNiA jaknmozna to jestes kretynem. Tacy ludzie wykorzystujący naiwne małolatki żeby za wszelką cenę zabawić się ich dziwictwem są odpadami i ście$@#%@mi. Tyle.

•  

OP: @Xreak: Jeżeli twoje życie kręci się wokół "pusi " to wielkie XD. A przeczytałeś wgl to ,że jestem mężem czy ci umknęło xD? Chłopie ja nie muszę mieć nadzieji na pusię, bo mam tak dobre pożycie małżeńskie, że aż sami z żoną się dziwimy ,że tak dobrze się dobraliśmy i do związku małżenskiego i do seksu. A wystarczy po prostu szanować kobietę i inne kobiety ;) Powiem więcej,jest w łóżku tak dobrze, że nie muszę się martwić o to w pracy czy gdziekolwiek czy dzisiaj, żona ma ochotę czy jej nie ma k czy ma focha i się zgodzi dzisiaj czy nie. Nie muszę się oglądać za małolatkami ani nawet na nastolatkami czy kobietami 23+ żeby uprawiać normalnie seks,więc twój komentarz kretyński zostaw dla siebie.

•  

OP: @rutekX: Chłopie.,to ty mało wiesz o życiu jeszcze chyba i podejrzewam ,że nie masz 30 lat nawet jeszcze a już pierdzielisz takie kocopoły typowe dla odrealnionego #przegryw. Z żoną i córką mamy wszystko czego szczęścia potrzeba. Ja z żoną mamy świetnie zbudowana relacje na 5 latach poznawania siebie i odrywania. Teraz po ślubie nadal ciągle się odkrywamy,poznajemy i codziennie praktycznie uczymy się o sobie czegoś nowego. To wspaniałe w związku. Mało tego uzgodnilismy ,że co 2 miesiące będziemy chodzić do terapeutów małżeństw i seksuloga i daje to niesamowite rzeczy. Wierz mi ,że ani myśli mnie zostawiać ,bo po prostu nie ma po co i ja tak samo. Gdzie miała by pójść? Do Ciebie nieustatkowanego przegrywa ,który być może dupcy małolatki? XD. Weź chłopie,wyjdź z tagu przegryw i zaczerpnij trochę świeżego powietrza odrealniencu.

•  

**Stara **: Przynajmniej mały odsetek z tej wykopowej ferajny ma już małe dzieci albo ich się dorobi, a połowa z nich to córki. Są lub będą: pieluchy i smoczki, zabawy, pierwsze słowa, pierwsze sukcesy, laurki dla tatusia, buziaczki w czółko, świadectwo z paskiem...
      Kiedy wyniuniana córeczka będzie miała 16 lat ktoś gdzieś może przyuważyć jak wsiada do samochodu 35 letniego pana w koszuli. Tata się dowie i oczami wyobraźni zobaczy te akrobacje gdzieś na tylnim siedzeniu z jakimś dwa razy starszym prykiem, który daje klapsy jego niewinnej córeczce. I na pewno przemówią do niego argumenty dziecka typu ''Ma fajny samochód, nikt z mojej klasy nie ma nawet prawka'' ''zabiera mnie do drogiej restauracji'' ''Ma żonę i dzieci, więc musimy się ukrywać, ale mówi, że jego żona jest okropna i tylko ze mną czuje szczęście i wolność, jak się rozwiodą to będziemy razem'' ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wtedy wykopek przypomni sobie, że przecież przez całe życie miał ochotę na szesnastki i będzie chciał poznać dupczyciela jej córki żeby przybić mu piątkę, chociaż na bliższe poznanie nie będzie czasu, bo nowe nastki czekają i jego córka szybko się delikwentowi znudzi. Mówicie- mało prawdopodobne, a ja mówię - że nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: przegryw nie dupczy nikogo, a już szczególnie nieletnich gówniar

•  
      1_na_10

+2

@AnonimoweMirkoWyznania: przecież te typy nie dymają 16, tylko są sfrustrowani, bo w liceum laski ich nie chciały i żyją w przeświadczeniu, że to sobie kiedyś odbiją. Po sposobie w jaki piszą widać, że cipkę to oni widzieli na pornhubie, bo jak ktoś na doświadczenie z seksem to pisze o tym normalnie, a nie z namaszczeniem, żeby wszyscy wiedzieli że rucha. Co taki przeciętny 20 parolatek z wykopu może zaoferować lasce? Słaby seks jak mamy nie ma w domu, przedwczesny wytrysk i nienawiść do siebie, kobiet i świata?

Zamiast przerabiać swoje lęki i frustracje i terapeuty to wypisują bzdury tutaj.

Tak ich sobie wyobrażam xD

https://youtu.be/Vn3IRHhPXMo

•  

@Waspin: gratuluje, musisz być naprawdę zajebistym gościem xD pewnie te małolaty tylko czekaja na takiego błyskotliwego skurczybyka jak ty;)

•  

Niegdys16latka: Niektórzy z tu komentujących nie zdają sobie sprawy jak powalony jest mózg zakochanej 16-latki z buzujacymi hormonami.

Ona wchodząc w związek ze starszym nie widzi korzyści materialnym i seksu, tylko "wielką, jedyna, romantyczną miłość, a taka miłość wymaga poświęceń".

Nawet jeśli się na wszystko zgadza, to nie znaczy ze nie jest wykorzystywana.

Jest bardzo naiwna, ufna, podatna na manipulacje, naczytała się romansideł. Niby jest świadoma konsekwencji, ale myśli "mnie to nie spotka". Typowe dla nastolatków.

A taki 25-latek jest dla niej imponujący, mądry, doświadczony, więc na pewno wie co jest dobre i mozna na nim polegać. Dlatego starszemu łatwiej manipulować niż rówieśnikowi.

Wiec jeśli chcesz zwiazku z 16-latką - spoko, tylko miej na uwadze powyższe i nie krzywdź jej, nie wykorzystuj.

•  

OP: @1_na_10: No niby nie dymają i są sfrustrowani a pochwę widzieli tylko w porno,ale mimo wszystko jak czytam wpisy takich facetów albo ich komentarze o zabawianiu się z takimi dziewczętami,to rozkładam po prostu ręce i chce mi się wyć jako dorosły i bezradny człowiek,który nie chce do siebie dopuścić myśli ,że jego córkę może spotkać to samo.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania
      Nie. Wtedy to jest karalne, bo takie mamy w polsce prawo.
      Ale jeżeli żal ci biednych 16 latek które same rozkładają nogi starszym typkom, to oznacza że to ty jesteś naiwny.
      Chyba każdy ma swój rozum, prawda.
      Pewnie wychowano cię w przekonaniu że kobiety no niewinne istoty. Tyle że to bujda. Taki sam człowiek jak facet.
      Ja wiem że w tvp pierdolą o tym że:

"kobietom należy się szacunek i oddawanie należnej czci" (tak, serio padły takie słowa)

Ale może w końcu zrozum że jeżeli taka chce się zabawić ze starszym, to nic ci do tego, bo sama tego chce.

•  

@AnonimoweMirkoWyznania nie muszę nic ogarniać bo już mam ogarnięte, ciekawe że musisz pisać z anonimowych xdd ja przynajmniej podstawy gramatyki znam

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: dobra, już się tak nie bukwersuj, wszyscy wiemy, że chciałbym poruchać 16 latkę, ale zostałeś uziemiony przez starzejącą się 30 latke. Współczuję. W dodatku boisz się pisać swoich wynaturzeń pod nickiem.

•  

@sroda_adams: w sumie to wystarczy mieć pieniądze i sprawdzić czy ktoś ma 15 lat czy nie. I tyle. A co? Też masz córuchnę?

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: Typie, rzucasz na prawo i lewo swoje ideologiczne przemyślenia będąc oderwanym od rzeczywistości jak np pierdolenie, że 30'latek ruchach 16 to pedofil, no kurwa XD Masz siano we łbie i tyle

•  

@AnonimoweMirkoWyznania: na luzaku, my wiemy, że to co odstawiają zwierzęta na wykopie to nie jest reprezentacja mężczyzn tylko głęboka patologia, którą na szczęście ciężko dostrzec wśród normalnych ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

+: Doomino
    •  

chyba nie chcesz powiedzieć, że taka nastolatka nie wie czego chce od niej starszy facet xd

@TestoDepot: hahaha, i kolejny wysryw psychola xd

•  

@MsChokesondick: nie osłabiaj mnie i nie żeń kitu, że 16-17 letnia dziewczyna zupełnie nic a nic się nie domyśla dlaczego interesuje się nią starszy facet XD

•  

@TestoDepot: z nas dwojga tylko ja byłam 16 letnią dziewczyną, więc ty mnie nie osłabiaj xD

nie każdy ma za sobą inicjację seksualną z dziwką jako nastolatek i tenże stan umysłu

•  

@MsChokesondick: moja inicjacja nie ma tu nic do rzeczy.
      Serio myślisz, że dziewczyna w tym wieku nic a nic nie kuma, nic jej nie przyjdzie do głowy o co chodzi i każda jest czysta jak łza i niewinna?

•  

@TestoDepot: "każda jest czysta jak łza i niewinna?"

sądziłam, że już jesteśmy dawno ponad takie żałosne próby wciskania komuś, że powiedział coś, czego nie powiedzial, ale skoro się podkładasz.... nie, nie sądzę, że każda ( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@TestoDepot: twoja inicjacja ma tu wszystko do rzeczy, masz potwornie spaczony obraz relacji międzyludzkich więc naturalnie chcesz wierzyć, że wszyscy są tak zepsuci jak ty od lat nastoletnich

•  

@MsChokesondick: no więc już abstrahując od tej czystości to uważasz, że dziewczyna w tym wieku zupełnie niczego się w takiej sytuacji nie spodziewa, nie domyśla?

Otóż nie ma.
      W ogóle dlaczego zepsuci? 17 uprawiająca seks za obopólną zgodą ze starszym facetem to od razu zepsucie?

•  

@TestoDepot: prawdopodobnie się spodziewa i domyśla, natomiast nie ma żadnych narzędzi, żeby sobie z taką sytuacją poradzić jak świadomy, dorosły i doświadczony człowiek.

zepsuta nie jest 17tka tylko ten starszy facet.
      Tak samo jak starsza kobieta i siedemnastolatek, żebyś się od razu nie zapultał o płeć

•  

natomiast nie ma żadnych narzędzi, żeby sobie z taką sytuacją poradzić jak świadomy, dorosły i doświadczony człowiek.

@MsChokesondick: co XD? A może ona po prostu chce i nie zamierza sobie z niczym radzić?

Nie rozumiem gdzie tu widzisz zepsucie.

•  

@TestoDepot: "A może ona po prostu chce"

jak to było? To dziecko samo lgnie do księdza i jeszcze innych na złą drogę sprowadza

super argument, kurwo ;>

ja mam taki: a może nie chce

•  

@MsChokesondick:
      Tak, taka siedemnastka nie chce się ruchać ze starszym, ale mimo to to robi bo...? Bo właśnie, niby dlaczego?

Skoro nie chce to się ze starszym nie spotyka/nie rucha, proste. Nie sądzę, że się tam jakikolwiek przymus pojawia skoro te laski w to brną.

•  

@TestoDepot: >Bo właśnie, niby dlaczego?

jak sobie wejdziesz na anonimowe mirko wyznania to poczytasz tam sobie o problemach jakie ludzie mają z asertywnością w kwestiach wszelakich - są ulegli w pracy, są ulegli wobec teściów, rodziny, partnera, nie potrafią odmówić z braku asertywności, z rozpaczliwej potrzeby akceptacji i tak dalej

Siedemnastoletnie dziecko, które jest poddane ogromnej presji zarówno równieśniczej jak i w sumie z każdej strony, że należy się RUCHAĆ, a dodatkowo usłyszy że np jest komuś coś winna, że jest cnotką niewydymką, że zostanie porzucona ulegnie tak samo jak cała reszta ludzi w wielu innych kwestiach.

Asertywności i rozeznana tego co dla ciebie dobre człowiek się uczy, większość nabywa tego skilla grubo po dwudziestce.

•  

@MsChokesondick: no jakaś część pewnie będzie miała problemy z asertywnością, to oczywiste.
      Z kolei też nie na każdego jakoś strasznie ta presja na R U C H A N I E działa - są tacy, na których faktycznie bardzo (choćby na wykopie ktoś często aż posty tworzy, że chce S E K G Z), a niektórzy słuchają samych siebie i w różnym czasie będą czuli kiedy rzeczywiście sami chcą zacząć te zabawy - i tak, dlaczego w wielu przypadkach nie mógłby to być świadomy wybór mimo wieku 17 lat? Czujesz już wtedy pociąg seksualny, pojawiają się już potrzeby, przynajmniej chyba u większości ludzi.

•  

@TestoDepot: nie, u większości ludzi mózg rozwija niemal do trzydziestki i rolą starszego jest być odpowiedzialnym za dziecko, które najprawdopodobniej nie wie co dla niego dobre a nie je ruchać

•  

@MsChokesondick: czyli co, twoim zdaniem pierwsze ruchanie bliżej trzydziestki, a na pewno nie przed dwudziestką? (pytam poważnie, żebyś znowu się zaraz nie obruszała, że jakiegoś chochoła tworzę)

Jak mówiłem, to już jest wiek (tak właśnie 17-18) gdzie większość ludzi zaczyna takie tematy i to raczej nie dlatego, że ktoś ich do tego przymusza czy manipuluje. Po sobie wiem, że miałem te 18 lat to już mnie ciągnęło do tych spraw dosyć mocno i jakaś presja nie miała tu większego znaczenia, ja po prostu sam czułem, że już mam potrzeby. Nawet jeszcze trochę wcześniej w sumie, ale akurat jakoś tak na tą 18 zacząłem.
      Sama w tym wieku w ogóle nie odczuwałaś tego typu potrzeb? (znowu pytam na poważnie, nic nie zakładam)

•  

czyli co, twoim zdaniem pierwsze ruchanie bliżej trzydziestki, a na pewno nie przed dwudziestką?

@TestoDepot: w idealnym świecie owszem, uchroniłoby to mnóstwo ludzi przed traumami, ale wiadomo, że tak się nie da. Nastolatki mogą się ruchać między sobą, o dekadę creepy, którym marzy się "wychowanie" sobie dziecka do ruchania powinny sobie odpuścić, ale życie to nie piknik, dlatego edukacja, edukacja, edukacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jakaś presja nie miała tu większego znaczenia, ja po prostu sam czułem, że już mam potrzeby.

nie jesteś w stanie stwierdzić co jest wynikiem presji a co nie

Sama w tym wieku w ogóle nie odczuwałaś tego typu potrzeb? (znowu pytam na poważnie, nic nie zakładam)

nie, dlatego, że u mnie ruchanie wiąże się z miłością a nie spotkałam aż do 19 nikogo w kim się zakochałam. Potem było tak, że jako 19 zakochałam się na zabój w gościu, który miał 26 - różnica niewielka, lecz koleś był takim cwaniakiem i tak nawijał makaron na uszy, że dość szybko dostał swoje. To było kluczowe pięć lat różnicy - typ był świeżo hehe po studiach, ja byłam świeżakiem i zaginał mnie tym swoim oczytaniem etc. W miarę upływu czasu zorientowałam się jakie głupoty pieprzył, teraz przejrzenie takiego gadania to kwestia minut - wyszło na moje, bo więcej niż dekadę później typ dalej siedzi w studenckim barze w mieście, z którego wszyscy wyjechali i usiłuje ściemniać panny, a z jego mądrości została robota w januszexie, ogólnie taki towarzyski przypadek przegrywu, natomiast jako niemal nastolatka byłam gotowa za te jego filozofowanie dać się pokroić.

•  

w idealnym świecie owszem, uchroniłoby to mnóstwo ludzi przed traumami

@MsChokesondick: dlaczego zakładasz, że jeśli ktoś podejmie współżycie np. właśnie przed 20 to wystąpi jakakolwiek trauma?

edukacja, edukacja, edukacja

@MsChokesondick: serio mnie ciekawi jak to widzisz taką edukację, konkretnie w tej kwestii mam na myśli. ''Drogie dziewczęta, nie seksujcie się ze starszymi facetami bo nabawicie się traumy?'' - nie żebym się jakoś wyśmiewał czy coś, jestem rzeczywiście ciekaw.

nie jesteś w stanie stwierdzić co jest wynikiem presji a co nie

@MsChokesondick: ale jestem chyba w stanie stwierdzić czy daną potrzebę odczuwam czy też nie?

nie, dlatego, że u mnie ruchanie wiąże się z miłością

@MsChokesondick: no i spoko, ja nie mówię, że to źle. Ale dla wielu osób nie musi mieć to w ogóle związku, nie potrzebują miłości do seksów i to również moim zdaniem nie jest nic złego - po prostu się to różni w zależności od osoby.

Potem było tak, że jako 19 zakochałam się na zabój w gościu, który miał 26 - różnica niewielka, lecz koleś był takim cwaniakiem i tak nawijał makaron na uszy, że dość szybko dostał swoje.

@MsChokesondick: tak czy siak, po prostu w takim razie chciałaś się na tamten czas z nim spotykać i z nim to zrobić. No chyba, że typ cię do tego jakoś zmuszał.

jako niemal nastolatka byłam gotowa za te jego filozofowanie dać się pokroić.

@MsChokesondick: ciekawe, dla mnie to bardzo abstrakcyjne zachowanie.

To było kluczowe pięć lat różnicy - typ był świeżo hehe po studiach, ja byłam świeżakiem i zaginał mnie tym swoim oczytaniem etc. W miarę upływu czasu zorientowałam się jakie głupoty pieprzył, teraz przejrzenie takiego gadania to kwestia minut

@MsChokesondick: czyli powiedzmy gdybyś w tamtym momencie była te pięć lat starsza, w jego wieku - do niczego by nie doszło? Może po prostu w tamtym czasie podobało ci się co innego?

•  

@TestoDepot:

że jeśli ktoś podejmie współżycie np. właśnie przed 20 to wystąpi jakakolwiek trauma?

dla większości osób współżycie nie jest błahostką, tylko potężną ingerencją w intymność, zatem rozpoczęcie go w dobry sposób jest dość istotne

jak to widzisz taką edukację

trochę biologii, trochę psychologii. uświadomienie ludziom co hormony wyprawiają z ich ciałami, uświadomienie im, jak działają media i przemysł oparty na szczuciu seksualnością i przede wszystkim umiejętność stawiania granic

ale jestem chyba w stanie stwierdzić czy daną potrzebę odczuwam czy też nie?

tak, ale to tak jak mówią koleżanki - nie wiedzą, czy one chcą same mieć dzieciaka czy to natalistyczna propaganda ;>

tak czy siak, po prostu w takim razie chciałaś się na tamten czas z nim spotykać i z nim to zrobić.

owszem chciałam, ale byłam przekonana, że facet jest równie mocno zaangażowany jak ja, co było dla mnie istotną częścią hehe planu. Tak nie było i byłoby to bardzo łatwe do przejrzenia komuś, kto nie był nastolatką z głową w dupie jak to mówią amerykanie

ciekawe, dla mnie to bardzo abstrakcyjne zachowanie.

zakochanie, jest o tym dużo filmów, książek i piosenek

czyli powiedzmy gdybyś w tamtym momencie była te pięć lat starsza, w jego wieku - do niczego by nie doszło?

ciężko spekulować ale takie mam wrażenie. To są dość kluczowe lata kiedy człowiek faktycznie formalnie zaczyna być dorosły i zaczyna widzieć zupełnie inne rzeczy niż w jakieś licbazie, staje się nieco bardzie cyniczny i mniej naiwny

•  

dla większości osób współżycie nie jest błahostką, tylko potężną ingerencją w intymność, zatem rozpoczęcie go w dobry sposób jest dość istotne

@MsChokesondick: co to znaczy dobry sposób? Jest jakiś jeden, uniwersalny?
      Dla mnie akurat seks to czynność tej samej wagi co zjedzenie batonika - przyjemne, ale w sumie to tyle.

uświadomienie im, jak działają media i przemysł oparty na szczuciu seksualnością

@MsChokesondick: a to akurat prawda, z tym się muszę zgodzić.

przede wszystkim umiejętność stawiania granic

@MsChokesondick: z tym w sumie też. Tylko cały czas się rozchodzi o to czy taka młoda laska czy chłopak może jednak naprawdę chcą ten tego i wtedy z kolei kazać im czekać na siłę (w imię czego w sumie, skoro na prawdę chcą?) to też nie wiem po co.

tak, ale to tak jak mówią koleżanki - nie wiedzą, czy one chcą same mieć dzieciaka czy to natalistyczna propaganda ;>

@MsChokesondick: pewną różnicę tu widzę - dziecko to ogromna odpowiedzialność, obowiązki i wyrzeczenia, a seks to jednak seks (tak, z tego mogą wziąć się dzieci, ale mamy XXIw. i przy odrobinie podstawowej wiedzy raczej uda się temu zapobiec jeśli ktoś nie chce).
      Poza tym tutaj to akurat nie mam wątpliwości, że tego potrzebowałem serio XD.

zakochanie, jest o tym dużo filmów, książek i piosenek

@MsChokesondick: tak, ogólnie duży biznes też można na tym zrobić, nawet bardzo duży, czego przykładem są właśnie wymienione przez ciebie filmy, książki i piosenki - podobnie jak na seksie ( ͡° ͜ʖ ͡°).

To są dość kluczowe lata kiedy człowiek faktycznie formalnie zaczyna być dorosły i zaczyna widzieć zupełnie inne rzeczy niż w jakieś licbazie, staje się nieco bardzie cyniczny i mniej naiwny

@MsChokesondick: więc najprościej to głównie zmiana upodobań ¯\_(ツ)_/¯.

hehe planu.

@MsChokesondick: ?

•  

co to znaczy dobry sposób? Jest jakiś jeden, uniwersalny?

@TestoDepot: to znaczy w sytuacji gotowości, poczucia bezpieczeństwa i poczucia bycia z właściwą osobą

czynność tej samej wagi co zjedzenie batonika

jesteś w mniejszości

wtedy z kolei kazać im czekać na siłę (w imię czego w sumie, skoro na prawdę chcą?) to też nie wiem po co.

nie, nikomu nic na siłę, dlatego piszę o edukacji. Poza tym tu od początku chodziło o odpowiedzialność tych starszych gościu rwących szesnastolatki a nie same szesnastolatki, one mają burdel w głowie

więc najprościej to głównie zmiana upodobań ¯_(ツ)_/¯.

nie, po prostu wiesz kiedy ktoś cię chce zrobić w chuja

•  

to znaczy w sytuacji gotowości, poczucia bezpieczeństwa i poczucia bycia z właściwą osobą

@MsChokesondick: tylko to wszystko chyba indywidualnie dla każdego będzie

jesteś w mniejszości

@MsChokesondick: jest możliwe, chociaż mam wrażenie, że to nie jest aż taka mniejszość

No i tak jak wyżej mówię jest możliwe, że taka 16-17 będzie faktycznie już po prostu naprawdę chciała ¯\_(ツ)_/¯.

nie, po prostu wiesz kiedy ktoś cię chce zrobić w chuja

@MsChokesondick: to pewnie też trochę

•  

@MsChokesondick: przepraszam ale chyba jest różnica między 17 letnią ,prawie pełnoletnią dziewczyną a jakąś 9 letnią dziewczynką ? Poza tym chodzilem 6 lat temu do liceum . Uwierz ze nikt nie wywierał zadnej presji na nikogo na tracenie dziewictwa czy prawixtwa ani nawet na związki. Nikogo tez nie onteresowało ze kolezanka z klasy liceum jest w związku ze studentem . Ich sprawa

•  

@Edenes: tak, jest to 8 lat, a o co chodzi?

•  

@MsChokesondick: piszesz tak o tych 17 letnich dziewczynach jakby nie były kompletnie niczego świadome. Poza tym nie kazdy 24-25 latek chce tylko bzyknąć 16-17 latkę. Uwierz mi że są tacy którzy potrafią się w takiej młodej dziewczynie zakochać i myśleć o niej powaznie a nie jak o jakieś zabawce. Smieszy mnie myslenie ludzi któzy myślą ze kazdy 18-19 latek to nie będzie wykorzystywał 16-17 latki i tylko grzecznie chodził z nią za rączkę a ktoś 24-25 lat to zaraz będzie się nią tylko zabawiał. To chyba bardziej od charakteru danej osoby zależy a nie koniecznie od wieku

•  

@Edenes: masz rację, nie każdy, fakt, że glównie myślałam tutaj o tych pajacach, którzy na wykopie wypisują jak to fajnie sobie gówniarę "wychować"

•  

@MsChokesondick: Mi się też nie podoba że ktoś moze wykorzystywać zakochaną młodą dziewczyną ,powiedzmy w wieku 15-18 lat a potem ją zostawić jak mu się znudzi. Jednak są rzadko ale czasem się zdarzają takie pary gdzie dziewczyna ma np. 16 lat a chłopak np. 25 lat. Jak się obydwoje kochają, chłopak ją szanuje i traktuję ją delikatnie m.in ze wzaględu na jej wiek i nie wywiera zadnej presji na nic to nie uważam by było w czymś takim coś złego. Tym bardziej jesli jej partner to spokojny prawiczek a nie jakiś klubowy podrywacz co już obrócił ze 20 dziewczyn w zyciu .Dlatego dziwi mnie dlaczego ludzie każdego wrzucają do tego samego worka i nie widzą zadnych róznić

•  

@Edenes: na pewno się coś takiego może zdarzyć, chociaż jest dla mnie dość niepojęte porozumienie między niemalże dzieckiem a osobą dorosłą. W wieku 25 lat uczyłam maturzystów, byli dla mnie kompletnie jak dzieci. No ale każdemu co lubi ;)