Wpis z mikrobloga

Siema mirki! Jestem klientem różowych od ponad 6 lat i nie długo kończy mi się umowa a warunki zaoferowane przez sieć są żałosne bo nie zyskuje nic za przedłużenie abonamentu a być może będę płacił nawet więcej wiec kolokwialnie stwierdziłem że ich #!$%@? ( @T-Mobile_Polska @T-Mobile ) i tu pojawia się moje pytanie odnośnie @MobileVikingsPL jak jest z jakością internetu w dużych miastach np. trójmiasto bo myślę nad przejściem do nich ale boje się że jako osoba używająca dużo nawigacji będę się #!$%@?ł kiedy będzie mi zrywać połączenie, a po za tym co możecie mi powiedzieć o tym operatorze?

#telefony #siecikomorkowe #tmobile #mobilevikings #gdansk #trojmiasto #kiciochpyta
  • 57
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@magiol: zadzwoń na infolinię i spytaj o ofertę, jak nie dadzą Ci czegoś ekstra to postrasz że zlozysz wypowiedzenie umowy, za kilka dni sami zadzwonią z lepszymi warunkami. Ja tak robię od wielu lat i zawsze dostaje lepsze warunki niż oficjalne oferty, i najwięcej właśnie możesz ugrać przez telefon, a nie w oddziale
@Taurus85 już to robiłem to gość na infolinii powiedział mi że "no wie Pan usługi telekomunikacyjne drożeją i to jest jedyna oferta którą może mi zaoferować" jak powiedziałem że w takim bądź razie nie chcę przedłużać umowy, a gość ładnie wytłumaczył mi jak rozwiązać umowę.

W bonusie dodam że zakładałem też dodanie kolejnego abonamentu przy przedłużaniu umowy (chciałem przenieść żony pre-paida na abonament) to dostałem mega oferte z t-mobile mianowicie 10złotych zniżki
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiol: miałem to samo z @T-Mobile_Polska. Jako klient z ponad 12 letnim stażem zostałem wręcz olany i zlekceważony przez bardzo niesympatyczną panią w salonie dlatego jedyna metoda to zrezygnować z tego dziadostwa i nie ma co się nawet nad tym zastanawiać.
@magiol: od 10 lat kupuje w tej samej piekarni co 2 dni pieczywo, przychodzę kupuję. Nie gadam babce Pani ja do was od tylu lat chodzę może da Pani zniżkę. Co to sie ludziach w głowie ustawiło że u operatorów tak sie targować chcą.
@magiol: to wtedy ide do tej drugiej co ma lepiej i taniej. Odnosnie operatorów mialem kilku i różowi mimo że maja droższe oferty to w Polsce maja lepszy zasieg i prędkości. Na świecie tez, znajomi w orange ja w timo i na wakacjach ja zasieg full oni brak sieci/1 krecha. Zawsze mozesz zostawić na czas nieokreślony umowę
@andrzeju1 tyle że zostawianie umowy w tmobile w tym momencie jest dla mnie bardzo niekorzystne, nawet jak bym miał dwa numery.

Dlatego też pytam o inna piekarnie ;)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@magiol: aaa i jeszcze zadzwoniłem na infolinię i powiedziałem typowi uczciwie jakie dokładnie warunki dostałem od konkurencji i czy jest mi w stanie zaoferować coś lepszego. To się dowiedziałem od niego że "on zna sytuację na rynku i to nie możliwe żeby mi coś takiego zaoferowano". No XDDDDDDD. Banda debili.
@vin42 no mowie ci że miałem wręcz identyczną sytuacje, nawet jak chciałem dorzucić do oferty drugi abonament na tym samym poziomie to zaoferowali mi GULON (czyli gówno zawinięte w rulon) ( ͡º ͜ʖ͡º)

Czekam na jakieś opinie odnośnie wikingów! (òóˇ)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiol: gdy załatwiałem tą ostatnią umowę to dopiero chyba przy 4 rozmowie się udało, wcześniej też mnie zlewali i próbowali wcisnąć to samo co na stronie mieli w ofercie. Więc może jeszcze się uda, ale sam też myślę nad wirtualnym operatorem przy następnej umowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@magiol: jakie opinie? To chodzi na dziurawej sieci Play. Przecież do prepaid. Nie podpisujesz umowy żadnej. Nie spodoba się to przeniesiesz numer gdzie indziej po kilku dniach.