Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (12)

 • avatar

  Zabawne jest to ile osób odrzucamy wśród tych tysięcy na portalach randkowych. Coś w opisie nie przypasuje, a włosy nie tej długości, trochę ciałka za dużo, za wysoka, makijaż karyny, styl ma dziwny. A on pali, dziwne ma zdjęcia, łysy jest, tylko góry i góry i nudziarz pewnie, za niski. A ja sobie przypominam pierwszy dzień studiów. Typowo męski kierunek, więc miałam praktycznie samych panów w grupie. Spojrzałam na nich wszystkich i pomyślałam... matko, jacy oni są brzydcy. Ot, pierwsze wrażenie. Jednak spędzałam z nimi czas, rozmawiałam, słuchałam żartów, poznawałam zainteresowania. Po czasie okazało się, że ten niski i chudy, ale niesamowicie interesujący. Ten z krzywymi zębami i małymi oczami ma urocze zachowanie. Tamten co mi się najbrzydszy wydawał, jest najfajniejszym facetem, a jakie ma zasady i maniery! Jakiś taki przystojniejszy nagle :D. Koniec końców teoretycznie połowa chłopaków miałaby u mnie szanse, choć pierwszego dnia namiętnie bym zaprzeczyła.

  I tak często sobie o tym myślę. Ile osób tak "odrzucamy" bo w pierwszym wrażeniu nam wizualnie nie przypasuje, a gdybyśmy poznali sie w innych okolicznościach, mogłoby się okazać, że to ta osoba, a dzień po dniu byłaby piękniejsza w naszych oczach. Tak, to możliwe. No ale nierealnym byłoby w takim miejscu jak internet, sprawdzać absolutnie każdą osobę, więc tak sobie smutnie odsiewamy po facjatach i skrawkach opisów...

  #rozkminy #tinder #zwiazki #milosc #nocnazmiana #bedetagowacbojestemtu10latitworzetenportal
  pokaż całość

  odpowiedzi (48)

 • avatar

  POMOCY
  Serio, bo właśnie w moim mieszkaniu we #wroclaw lokatorka złapała takiego oto pająka pod prysznicem.

  Co to jest? Czy to jakiś rasowy pająk czy moje domowy? Wygląda na kątnika domowego większego, ale z drugiej strony tak ogromnego pająka domowego nigdy w życiu nie widziałam.
  Kątniki mają długie nogi. Jest gruby i owłosiony.

  Czy komuś z Trójkąta nie spierdolił mały ptasznik? xD

  Żebram o plusy, bo panicznie się boję i szukam kogoś kto się zna.

  #pajaki #arachnofobia #kiciochpyta
  pokaż całość

  . . . kliknij, aby rozwinąć obrazek . . .

  odpowiedzi (83)