Wpis z mikrobloga

Zakupilem przez przypadek cos czego nie chcialem, da sie jakos to szybko cofnac czy teraz musze czekac az to przyjdzie, zwracac i potem 2 tygodnie na zwrot kasy? Placilem payu
#allegro
  • 12
@PancakeV: Jeśli pomylisz się podczas składania zamówienia, możesz skorzystać z możliwości anulowania zakupu poprzez zakładkę Kupione. Znajdź błędne zamówienie. Na wybranym zamówieniu kliknij SZCZEGÓŁY.
W części Anulowanie zakupu kliknij przycisk [ANULUJ ZAKUP]. Wybierz powód anulowania zamówienia i jeszcze raz kliknij przycisk [ANULUJ ZAKUP]. Tutaj więcej szczegółów: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/sposoby-zakupow/jak-anulowac-zakup-rKDAEXOx8iX
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PancakeV: Odstąpienia od umowy w ciągu 14 dni od zakupu można dokonac jeszcze przed wysyłką towaru przez sprzedawcę, czyli przed otrzymaniem produktu przez ciebie. Dodatkowo daj znac sprzedawcy, żeby nie wysylal bo straci kase generując etykiete nadawczą. Jeśliby z roztargnienia wyslal pomimo odstąpienia, to paczki nie odbierasz i czekasz na jej powrót do nadawcy
@ZarejestrowanyMimoWoli: Dziekuje tak tez zrobilem kliknalem zwrot i napisalem maila ze to pomylka i prosze o zwrot srodkow ale teraz tak sobie mysle czy to nie furtka dla takiej osoby? Zwrot kliknalem i tam nie da sie zaznaczyc opcji "jeszcze nie otrzymalem produktu" tylko odsylam go tak albo tak, tyle ze ja nic nie odsylam bo nic nie mam a czas leci bo juz kliknalem zwrot wiec mam 14 dni na
@PancakeV: nie, jak już odstąpiłeś od umowy to dlaczego miałby to wysyłać? Nie dostałeś towaru no to nie odsyłasz i tyle, ten podpunkt omijasz i te 14 dni odesłanie Cię nie obowiązuje. Na 100% problemu nie będzie robił w takiej sytacji, musiałby być max Januszem a i tak prawo jest po twojej stronie