Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  To już chyba koniec przesyłek na dziś xD
  #perfumy

  odpowiedzi (46)

 • avatar

  Czy te dzisiejsze laski już totalnie odleciały? Okazało się, że jedna taka poznania na Tinderze mieszka obok mnie, jedno osiedle. Z racji więc, że mieszka obok zaproponowałem wyjście na spacer. I dostałem taką odpowiedz... Przecież to jest jakaś schiza i totalne zdziwaczenie tych kobiet. Raz, że wyjście na spacer samo w sobie jest pomysłem w porządku, a dwa... Nie mieszkamy w różnych końcach miasta by się spotykać standardowo na piwie na mieście. Kobieta mieszka blok obok? Bo to czemu nie spacer na osiedlu? To wtedy nikogo nic nie kosztuje a od razu dostanę info na temat tego czy warto z nią coś ciągnąć dalej. A tu taka zblazowana odpowiedź księżniczki.

  #tinder #logikarozowychpaskow #rozowepaski #heheszki #zwiazki

  Czekam tylko teraz na odpowiedzi tych zjebow którzy zawsze w takich wypadkach stoją po stronie kobiet i piszą jakieś bzdury w sensie "ma rację, na pierwsze spotkanie przychodzi się z kwiatami i zaprasza do restauracji oczywiście płacąc rachunek", co za cucki...
  pokaż całość

  odpowiedzi (126)

 • avatar

  Ciekawostka - tylko w Polsce i Rumunii obywatele bardziej ufają Unii Europejskiej niż rządowi we wszystkich tematach, o które spytano badanych.

  #neuropa #polska #4konserwy #uniaeuropejska #ciekawostki

  odpowiedzi (24)