•  

Powiem to jeszcze raz z dumą:

Sram. na. ten. kraj.

Pierwsze co zrobie po wyprowadzce to zacznę się ubiegać o obywatelstwo jakiegokolwiek innego kraju i zrobie to z ROZKOSZĄ I ULGĄ. Ten kraj to RAK w organizmie każdego kto tu mieszka. Skaza która jest ze mną od urodzenia. Rząd i obywatele srają, dosłownie srają każdemu do mordy i oburzają się kiedy ktoś narzeka że jest mu źle. Polacy mają jakiś syndrom sztokholmski w pakowaniu się w gówno, a potem obwiniają wszystkich tylko nie siebie. Wstydze się bycia polką. BRZYDZE SIĘ bycia polką, czuje wstyd i obrzydzenie kiedy słysze to słowo i kiedy jestem stawiana obok niego. Ten kraj wielokrotnie udowadniał że ma mnie w dupie, że chce się mnie wręcz pozbyć.

Pluje na p0laków i ich typowe zachowania, brak poszanowania do drugiej osoby i jej życia. Polacy są tak aroganccy i tak zachłanni że zwyczajnie nie da się wybronić niczym tej toksyczności.

W ogóle argumentacja że ktoś "nie jest prawdziwym polakiem" to dla mnie brzmi jak największy komplement.

Więc pytam was, i nie wyskakujcie mi tu bo "buuuu tfoi dziatkowie walczyli rzebyś mogła tu gnić", bo zwyczajnie taki argument jest napluciem sobie w morde. DLACZEGO mam chociażby w minimalnym stopniu wypowiadać się POZYTYWNIE o tym kraju? Ten kraj nie zrobił dla mnie ABSOLUTNIE NIC. Jedyne co dostaje to kłody pod nogi.

#neuropa #powstaniewarszawskie #bekazprawakow #bekazpisu #bekazkatoli #bekazpatriotyzmu #bekazkonfederacji

źródło: patryjota.jpg