Wpis z mikrobloga

Mirki, czy lanuch ma prawo się zakleszczyć przy wrzuceniu skrajnych przelożeń? Kto tutaj zawalił,: ja czy serwis który skladał rower?

#rower
  • 11
@1918: Nie albo krótki łańcuch lub źle dobrana tylna przerzutka. Przecież masz zakresy jazdy wózka i łańcuch nie ma prawa spaść ani z kasety, ani z blatów.
@4x80: on nie spadł, naciągnął się do granicy możliwości, tylna przerzutka odchyliła się tak że praktycznie dotykała kasety
@1918: Twoje posty dostarczyły mi mega beki w ostatnich tygodniach więc Ci odpiszę ( ͡° ͜ʖ ͡°) Masz nowy rower, więc TAK, wina serwisu. Tylna przerzutka ma zakres pracy prawo/lewo który regulujesz dwoma śrubkami. Serwis #!$%@?ł bo źle Ci ustawił zakres i przerzutka za daleko wychodzi. Najgorzej jak przerzutka wejdzie Ci w szprychy i wyrwie wszystko po kolei. Jedź i rób inbe, a potem zmień serwis na
gravel


@1918: daj zdjęcie tego napędu bo nie wierzę XDD że w tygodniowym rowerze coś takiego się #!$%@?ło. Co prawda miałem taki przypadek w swoim sztywniaku 3x10 - 48-36-26x11-36
że musiałem mieć za krótki łańcuch żeby to grało, ale to był mój kompromis - nikt by tego z fabryki tak nie wypuścił.
on nie spadł, naciągnął się do granicy możliwości, tylna przerzutka odchyliła się tak że praktycznie dotykała kasety


@1918: Ale ja to rozumiem, pisałem o zakresach. To co piszesz możesz zmienić śrubką T o ile ma wymaganą pojemność biegów. Szkoda, że nie mieszam w Polsce byś ten rower miał w sekundę i ideał zrobiony. ( ͡° ͜ʖ ͡°)