•  

Nie reaguj to im się znudzi. Nie zniżaj się do ich poziomu

pokaż spoiler spodziewaliście się kolejnego posta szkalującego polska edukację, otóż nie tym razem

Tak, w prawdziwym życiu stosując się do tych 2 zasad tylko sobie zaszkodzisz. Ale na wykopie są dość dobre.
    Nie reaguj to im się znudzi, - tak, to działa na wykopie. Ktoś ciebie wyzywa? Nie reaguj, troll zauważy że nie odpowiadasz i pójdzie szukać kogoś innego. Niektórzy ludzie to robią z nudów, za dziecka też to robiłem, jak mi się nudziło to cyk, multikonto w przeglądarkowej podróbie minecrafta w którą grałem i wyzywamy ludzi bez powodu.

Nie zniżaj się do ich poziomu. - Nie dyskutuj z toksycznymi ludźmi. Ich celem jest tylko to by cię obrazić, pokazać że jesteś głupszym itp. mimo że często mają niską bądź zerową wiedzę na dany temat. Zaczynają dyskusje tam gdzie nie ma szans by jakaś się rozwinęła.

Po prostu, widzisz kogoś toksycznego? Daj na czarną listę, po to jest ta funkcja. Oszczędzisz sobie tym czas, nie będziesz się denerwować i ciśnienie ci wzrastać nie będzie. A troll jedynie straci czas pisząc odpowiedź na twój post i skoczy mu ciśnienie gdy dostanie wiadomość że nie może odpowiedzieć na dany wpis.

#przegryw #wykop

źródło: reeeeeeeeee.png

Gorące dyskusje ostatnie 12h