•  

Wiecie co mnie najbardziej wkurwia, jak lewica szuka za każdym razem zaczepki, jakiejkolwiek, nawet najmniejszej, nawet kurwa schowana pod pazuchą kartki z kotwicą na tle flagi lgbt i cykniecie w tłumie fotki żeby pochwalić się przed swoimi instagramowymi towarzyszami, wiecie ja bym wam te marsze pozakazywał ale jako że już jest demokracja to nikomu nigdy nie w niczym nie będę przeszkadzał, każdy ma prawo demonstrować. Tylko z wami kurwa nie da się normalnie, szukacie byle pretekstu, coroczne pierdolenie jak to w tym kraju celebruje się masowe samobójstwo i wysyłanie na śmierć dzieci, ja mam takie pytanie? kto mówi że cokolwiek z tego były dobre to po 1. Niemcy robili to samo jak przegrywali wojnę, tylko teraz udają i maskują swoją historię jak gdyby druga wojna się nie wydarzyła, tutaj przynajmniej potrafią się do tego przyznać, nikt nie mówi było to dobre, jutro wszyscy zapomną o tym dniu i nikt nie będzie o tym pamiętał, w tym kraju nigdy hucznie i głupio nie obchodziło się żadnego święta, my takiego nawet nie mamy. Żyjecie w zbiorowej histerii i micie tej daty, każdy odbębni ten pierwszy sierpnia i żyje dalej, ale wy sobie memika zapierdolicie jeszcze z 5 razy w roku. Prawda jest taka że kotwica jedynie gdzie ma prawo występować to na fladze Polski, jak przyjdzie czas bo nic nie jest wieczne to znowu ten symbol będzie użyty, nikt wtedy nie będzie latał z flagą lgbt, transgender i strzelał do wroga. Idziecie kurwa na pochody i nawet tam wciśniecie jakieś pierdolenie o prawach kobiet, herstori i biciu zwierząt jak gdyby nie było innych normalnych dni na te pierdoły, jak każdy komunista jesteście największymi egositami którzy naplują na wszystko co nie jest po waszej myśli. Musiałem napisać te grafomańskie wywody, bo się wkurwiłem, wam się to udało.
    #powstaniewarszawskie #ojkofobia #bekazlewactwa #neuropa