Wpis z mikrobloga

Tak się zastanawiam. Według foliarzy cała ta epidemia koronowirusa to spisek mający na celu zmuszenie ludzi do noszenia maseczek (?) ale jaki jest #!$%@? cel tego? Co według nich rząd by osiągną zmuszając ludzi do chodzenia w maseczkach?
Uduszenie nas? Ja jestem w stanie biegać w tej masce, a ci się duszą xD Może oni te maski wciągają nosem/ustami lub mają po prostu astme/problemy z zdrowiem.
To jak z płaską ziemią, jaki by był cel ukrywania tego faktu przed ludźmi? Nie rozumiem dlaczego według nich jesteśmy okłamywani (xD) że ziemia jest okrągła a nie płaska. Co to by zmieniło w naszym życiu? Że co, jak byśmy znali prawde że ziemia jest płaska to byśmy sobie tam schodzili pod ziemię z tym żółwiem gadać? xD

pic rel. foliarz xD
#koronawirus #przemyslenia #przemysleniazdupy #foliarze #foliarskieopowiesci
Pobierz
źródło: comment_1596326015OvtPgdgBZBq6nx7cInLOwZ.jpg
  • 17
@kk87ko0
@Alfabet
Może ludzie zaczną chodzić w maskach jak będą chorzy itp bo przecież #!$%@? chorować bo przyjdzie taki idiota do pracy/sklepu no bo jak tu l4 wziąć/zamówić zakupy, a tak przynajmniej w tej masce ani korony ani grypy nie złapie od debili.
@Alfabet: bo ja np jestem za noszeniem masek a mam straszne problemy z oddychaniem w zwyklej maseczce dwuwarstwowej chirurgicznej? o ile podczas jej noszenia nie czuje niedoboru tlenu to potem zawsze nastepuje ogromny bol glowy na cala reszte dnia, nawet jak maska noszona byla 20min.. tak jakbym sie zaczadzil tym dwutlenkiem wegla. I nie mam astmy astmy ani nic.. Dlatego ograniczam chodzenie do sklepow do minimum bo potem cierpiec tez mi
@szyryfyry1: ja np. nie mówię że nie ma jakichś zachorowań tylko oni sami nie wiedzą jak to wytłumaczyć, minister zapytany o maseczki powiedział że wtedy jak mówił to nie było trzeba, no a teraz inna sytuacja i już trzeba. Bardzo to wszystko rozjaśnia. Do tego jeszcze było powiedziane, że rzekomo w obostrzeniach doradzali matematycy, którzy przedstawiali swoje modele matematyczne, tylko jest jeden szkopuł matematycy nie są wirusologami i jeżeli bazują na
@alphabeta: Mi to też śmierdzi wałkiem z kilometra, bo na wyborach to morawiecki czy inny duda zachęcał do głosowania nawet seniorów! Gdzie później przy urnach to był senior na seniorze, a po wyborach nagle nakazuje z powrotem nosić maseczki, to co wirus sobie na wakacje poleciał na czas wyborów czy jaki #!$%@?? To z kilometra kłamstwem czuć