•  

  Mircy czy jest szansa coś z tym zrobić?

  Pompka od pewnego czasu dawała radę dopompować tylko do 2 barów i czułem jak powietrze gdzieś ucieka. Myślałem, że wentyle popsute, ale koniec końców przy którymś pompowaniu na sucho żeby sprawdzić czy w pompce nie ucieka, końcówka wystrzeliła z pompki razem z jakimś podejrzewam olejem lub spoiwem? Nie wiem jak to się nazywa.

  Generalnie teraz już w ogóle nie trzyma. Nie wiem czy to wina o ringa czy ww spoiwo padło. Jest sens to w ogóle naprawiać czy wychrzanić i kupić z deca jakaś tanią pompkę? #rower #pompka #wykoptribanclub

  źródło: rSaved1184418856058853429.0

  •  

   @Mooty: To niebieskie wewnątrz główki pompki to zapewne resztka pinu mocującego. Możesz spróbować wkleić tam coś, albo po prostu wydłubać, ewentualnie dowiercić parę dodatkowych otworów, a następnie zalać kanał w pompce (ten pod/na prawo od oringa) oraz otwory jakąś żywicą. Wcześniej dokładnie obejrzyj uszczelnienie czy resztki pina nie wyrwały tam dziury.
   Powietrze zapewne uciekało bo najpierw puścił jeden pin i nie dociskał oringa.

   Ale jeśli nie chcesz się głównie pobawić, być może tylko w ramach sztuki dla sztuki, to lepszą opcją jest kupić nową ( ͡° ͜ʖ ͡°)

   +: Mooty
  •  

   @Aramil: Dzieki! Tak żem czuł. To jak będę miał chęć się pobawić to naprawię, a tak czeka mnie nowy zakup ( ͡€ ͜ʖ ͡€)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętam jak mój wujek pojechał na 3 lata do Stanów i w ogóle nie nauczył się angielskiego, ale za to udało mu się zapomnieć polskiego

  odpowiedzi (8)

 • avatar

  Mam sobie taki zeszycik w którym z przodu codziennie pisze za co jestem wdzięczny by nauczyć się dostrzegać szczęście, radość, przyjemność w życiu.
  Miałem zaburzenia w odczuwaniu przyjemności, a teraz potrafię znaleźć radość i przyjemność we wszystkim, w każdej małej rzeczy która jest miła.
  Np pisze sobie, że piłem dobrą kawę, poznałem fajną piosenkę czy tam widziałem słodkiego pieska.
  Polecam takie coś założyć, bardzo pomaga dostrzegać pozytywy w życiu.
  Od tyłu zeszytu natomiast wypisuje sobie rzeczy o których marzę. I małe i duże. Jak np, pizza, piesek, koncert. Pora się chyba zabrax za takie marzeniowe tworzenie grudnia. To bardzo pozytywnie nastraja i motywuje.
  Polecam
  pokaż całość

  odpowiedzi (95)

 • odpowiedzi (13)