Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • avatar

  Pamiętacie czasy z początku pandemii jak to wykopki elita internetu była zachwycona tym o to gosciem?
  #wykop #koronawirus

  odpowiedzi (36)

 • avatar

  szukałem sobie właśnie szlifierki kątowej i trafiłem na taki oto obrazek. Sam oficjalny sklep ryobi sugeruje że to doskonałe narzędzie do podpierdalania rowerów.

  (╯°□°)╯︵ ┻━┻

  #ryobi #rower #zlodzieje #kradziezroweru #kradziez

  odpowiedzi (25)

 • avatar

  #pracbaza #bekazpodludzi
  W tym kraju już nigdy nie będzie dobrze. Kto może, niech stąd spierdala.
  Mój tata prowadzi warsztat w którym zatrudnia tych samych majstrów od 15 lat, a do pomocy bierze praktykantów z zawodówek. Oni przychodzą do pracy, robią swoje, zostawiają porządek. Jak jest potrzeba, nieważne czy piątek Świątek czy niedziela to tata do nich dzwoni i normalnie może rozkazać im żeby przyszli i oni przychodzą, bo rozumieją ze to dla dobra warsztatu. I nikomu to nie przeszkadza, każdy się słucha.

  Ja z kolei mam budę z lodami (miejscowość nadmorska), o której już kiedyś pisałem, ale to co się tam odpierdala to ręce opadają. Studenci, millenialsi co wyżej srają niż dupy mają. Ich trzeba z trzydniowym wyprzedzeniem - uwaga - POPROSIĆ czy mogą wyjątkowo przyjść do pracy. A i tak łaskawie - uwaga - ZGODZĄ SIĘ od wielkiego dzwonu. A to nie może bo gdzieś jedzie, a to nie może bo coś tam, a to nie może bo lekarza ma. Już widzę jak te nieroby mają napięty grafik. Ogarnijcie się, bo w tym tempie wszystko niedługo pierdolnie, a wtedy jedyna praca dla was to będzie łopatowanie w zimę za którą może dostaniecie jakiekolwiek pieniądze.
  pokaż całość

  odpowiedzi (94)