Wpis z mikrobloga

@salvador5000: W tej cenie może by tak popatrzeć za Kia Ceed która buja się policja. Całkiem fajne i udane samochody.

Albo BMW E90 w normalnej wersji 2.0 plus gaz, tez spoko samochody
@Crow7422: A co to bagażnika nie ma? Generalnie to nie przepadam za gazem i nigdy nawet nie miałem wiec 2.0 na pewno nie gazowalem jednak wiem ze da się upchać instalacje
@Crow7422: jak już którą Januszuje z gazem to trzeba przeboleć, ja osobiście w ogóle bym nie zakładał gazu przy takim spalaniu a jeżdżąc wiecej wolałbym diesla :)

A te samochody nie mają dojazdówki?
@salvador5000: jeśli chodzi o Passata, to albo 1.9tdi , ale uważaj na BXE, bo w niektórych padały panewki, z tego co gdzieś doczytałem to szczególnie w latach 2006-2008, albo 2.0 TDI CR(szczególnie 140KM), czyli te z czteroliterowym oznaczeniem silnika. Miałem taki sam budżet i powiem Ci, że ciężko będzie coś znaleźć, mimo że b6 zaczyna się na olxie/otomoto od 11k. Uważaj na rdzę :)
U mnie ostatecznie skończyło się na Peugeot
@Mscibor ja obecnie mam peugeot 308. Niestety bałem się diesla i wziąłem 1.6 vti. Obecnie stoi u mechanika i szykuje się na jego sprzedaż bo podejrzewam, że nieogarną wypadającego zapłonu. Dlatego myślę teraz nad czymś może w dieslu. 1.9 TDI, 1.9 JTD uchodzą za trwałe silniki. Passat B6 mi się dodatkowo podoba. Dlatego pytam tu bo może ktoś ma jakieś doświadczenie i może podpowie.