Wpis z mikrobloga

@JohnnyBravo76: Bardzo się przejmuje. Ten portal czytają też dzieci. Jaki oni przykład biorą z tego typu użytkowników. Przecież te zachowania są gorsze, niż moje kiedy straciłem kontrolę nad samym sobą. A tacy jak ona (w dodatku to 28 letnia kobieta...) Robią to specjalnie i nagminnie.
@Martynowo92: czyli chcesz powiedzieć, że nie jesteś kobietą i nie jesteś Martyna 28 lat? To chyba niezbyt regulaminowe. Już pisze e-mail na gorącą infolinię administracji wykop.pl. Dziękuję za materiały dowodowe.
@Rafatus69: Mogłeś już dawno temu zniknąć i ułożyć sobie na spokojnie życie. Nikt ci nie kazał wracać, nikt cie do tego nie zmuszał.

Ta karuzela kręci się dalej przez ciebie, bo ty ją zasilasz swoją osobą. Wszyscy o tobie zapomnieli, ale niee, ty musiałeś wrócić nie wiem po jakiego ch*ja xD.

Pewnie, że mam. Mojej zdartej psychiki przez niektórych użytkowników stąd nie naprawi już nic.


Ale jaki ty masz problem do
@Rafatu jesteś człowiekiem który nie osiągnął i nie osiągnie nic w życiu! biłeś dziewczynę i poniżałeś ją na każdym kroku, robiłeś pod siebie , musisz się tułać po ludziach bo Cię matka w domu niechce widzieć , to przez ciebie własny brat chciał się wieszać , to ty nie miałeś godności pójść na pogrzeb własnego ojca bo wolałeś chlać i szczać do wiadra , z całej tej desparacji zacząłeś się szmacić i