Wpis z mikrobloga

@kuterinoga: Zaraz, zaraz chłopie. Bo widzę, że ci od całodniowego siedzenia na wykopie styki popaliło. Czy ja gdzieś napisałem, że jestem bez winy? Jakiś dowód?? Chłopie chcesz się udzielać na forum publicznym, jesteś jakimś zasłużonym to weź rób research dobra? Nie tu kuracyja strugasz. Nie dawaj mi paliwa i nic już więcej nie pisz bo te paliwo się do niczego już nie nadaje...
#rafatus #patostreamy
  • 7
@Rafatus69: gadac se mozesz co chcesz, ale z twoich wypowiedzi wielokrotnie wynikalo, ze obwiniasz internet, alkohol, uzywki, markenke, agnes itd. robisz to nieswiadomie, ale bystrzejsi od ciebie wylapia to z latwoscia. Ten twoj odwyk tez gowno warty, kazdy kto choc troche zna sie na terapii uzaleznien dobrze wie, ze w 2 miesiace gowno sie przepracuje, a ty niczego w sobie nie zmieniles, nawet nie masz pojecia jak symulowac udana terapie.
@Rafatus69: Uwielbiam czytać jak piszesz, że masz zniszczoną psychikę przez niektórych użytkowników wykopu. Czym ci te psychikę zniszczyli? Że krytykowali lanie po łbie pięściami dziewczyny? Czy może trepowanie jej po głowie i plucie na nią? Jeszcze masz zaszczańcu czelność kogokolwiek obwiniać o coś? Wszystko jest tylko i wyłącznie winą Twojego charakteru, w który wpisane jest kombinatorstwo, nieróbstwo i patologia. Nikt i nic inny, wbij sobie to w końcu do swojego warzywnego
@decadence: hehe ty to nie możesz znieść tego, że liczyłeś, że nie dam sobie rady, że miesiąc dwa i wrócę do chlania, a tu proszę 8 miesiąc leci jak nie pije i się ogarniam hehehe kukłę swędzą niektórych użytkowników hehehe