Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Mirki, pytanie szybkie mam. Chcę kupić niebieskiemu jakiś dobry zegarek. Podobają mu się automatyczne z widocznym mechanizmem, coś podobnego do tego na zdjęciu (może trochę bardziej minimalistyczne). Możecie polecić jakieś firmy czy konkretne modele? Ja to się kompletnie na tym nie znam, a nie chce jakiegoś szajsu kupić. Budżet to około 1k (tak wiem, że mogę dołożyć jeszcze 10 i kupić coś porządnego ( ͡° ͜ʖ ͡°))

#zegarki #zegarkiboners
blanek - Dzień dobry Mirki, pytanie szybkie mam. Chcę kupić niebieskiemu jakiś dobry ...

źródło: comment_1596473379x1F62MIgkwq64qYLwRqFYV.jpg

Pobierz
  • 20
@Czarny_Klakier: ten ze zdjęcia wygląda super, ale właśnie chciałabym żeby był ten mechanizm widoczny :D co do tego o którym mówił Klawiter to już myśłałam żeby kupić przy innej okazji, głównie ze względu na cały "background" i inspiracje przy tworzeniu tego zegraka, ale niestety nie jest dostępny :(
@blanek: Mogę tylko potwierdzić słowa @m_bielawski dostałem go na urodziny i momentalnie się w nim zakochałem. Nigdy nie nosiłem zegarków, ten był moim pierwszym, a teraz już kupiłem następny, rozglądam się za kolejnym i po nocach oglądam filmiki na yt z renowacji zegarków (tak to twoja wina @m_bielawski ( )). Jeżeli nie chcesz do końca życia kupować mężowi na prezent zegarków to odradzam zakup ;)
via Android
  • 0
@gp1600 Wbrew pozorom kupowanie do końca życia zegarków nie byłoby takie złe, przynajmniej nie trzeba się za każdym razem zastanawiać xD ale dobrze wiedzieć że się sprawdza, bo chyba właśnie na ten model się skuszę :)