Wpis z mikrobloga

Masz umowę abonamentową w #play na dwa numery telefonu
Razem z numerem dają ci trzecią kartę do korzystania ze wspólnego pakietu internetowego, który był zapisany w umowie na telefon (wspólne 20gb).
Jest Ci to wszystko jedno bo i tak jej nie używasz, przez 2 lata nawet nie była wyjęta z przesyłki od kuriera
Zbliża się koniec umowy
Wypowiadasz umowę i przechodzisz do #plush bo nikt w play nie jest w stanie ci przedstawić sensownej oferty
Wypowiedzenie umowy złożone, numery po miesiącu przeniesione, dostajesz sms o usunięciu profilu z play24

Dzisiaj play przysyła ci fakturę na 80zł za kartę do internetu, której nigdy nawet nie używałeś
Może i w umowie był jakiś kruczek, szczerze mówiąc jest to dla mnie w tym momencie już obojętne. Dla mnie logiczne było, że wypowiadając umowę na oba numery jednocześnie rezygnuję z karty, które miała być "dodatkowo".
Tania taktyka, dzięki której zarobili całe 80zł a przy okazji nigdy w życiu nie przeniosę już żadnego numeru do tej sieci.
Pozdrawiam obsługę klienta.

#zalesie #gorzkiezale #januszebiznesu
  • 3
@Kraciacho: wina w tym, że osoba, z która uzgadnialiśmy warunki umowy nie poinformowała nas jasno, że w razie rezygnacji tą trzecią kartę również trzeba wypowiedzieć osobno.
Dla mnie to była informacja mówiąca o tym, że to jest karta, która jedynie daje dodatkowy dostęp do internetu, który jest w ramach umowy na dwa numery telefonu. Nagle okazuje się, że po zerwaniu umowy na telefony limit internetu przeszedł na trzecią kartę.
Oczywiście wina