Wpis z mikrobloga

@iThink: Ale mi nie zależy na uprawianiu seksu praktycznie w ogóle. Wole jeździć po świecie, szukam wariatki który wsiądzie ze mną do auta i pojedzie z DE do saint trope na weekend. Przy okazji francuska riwiera jest przecudowna. Zrobiłem tripa monte carlo saint tropez i Marsylia. Wszystko Ok, bo byłem z przyjacielem ale kurde brakuje jednak czegoś do wspólnego przezywania emocji.
@Candy51: Pewnie tez, ale ja mam 1,96m wzrostu i nie wyglądam jak cipeusz. Ona by chciała dalej ciągnąć ze mną związek ale ja wyczułem drobne znaki ze jest #!$%@?. Zagrałem 3 psychologicznymi sztuczkami i maska spadła. Teraz to gdyby nie kamery w pracy to by mnie zabiła nożem do masła. To ja się #!$%@? na znajomość nie ona ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Candy51: Wiesz jak szybko poznać ze laska ma coś z deklem? Zacznij ziewać jak nie zacznie to nie jest w ogóle empatyczna(może być socjopatką). Nie daje to 100% pewności ale jako szybki test się sprawdza.
@banjo: Nie wiem, narazie się wyrzygałem. Do września będę #!$%@?ł szajs z przyjacielem. Przynajmniej nie będę usuwał 3/4 zdjęć po tygodniu. Za tydzień jedziemy do mediolanu. Potem do PL na miesiąc zbaniować się u kumpla i powrót do DE.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maelstrom94: nie wiem kto tu jest nienormalny, na trzecim spotkaniu jedziesz zagranico z jakąś babą i 3/4 zdjęć dotyczą jej albo was wspólnie xD
@banjo: Pracujemy razem wiec znaliśmy się trochę dłużej. Wybrałem Paryż bo i tak chciałem tam pojechać bo nie byłem. Ja nie jestem człowiekiem który chodzi do sztampowych miejsc xD, nie zabiorę laski na kebaba. Mam hajs to się bawię, na wycieczkę wydałem 250€ (każdy płacił za siebie). Wgł Ciebie 3tygodnie dobrej znajomosci to mało żeby zrobić sobie wspólne fotki? XD serio gadam z dziewczyną czy spermiarzem z różowym nickiem?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maelstrom94: napisałeś o trzech spotkaniach, to zrozumiałam, że znasz ją jedynie z trzech spotkań. Ja po trzech spotkaniach nie jechałabym na wycieczkę do pcima dolnego, a co dopiero Paryża xd
@banjo: Napisałem tez ze gdyby nie kamery w pracy to by mnie zabiła nożem. Ale fakt nie napisałem tego w prost. No widzisz, są różne kobiety ta pojechała, co nie zmienia faktu ze od tego wyjazdu zaczalem łączyć pewne kropki w całość i wyszło ze to kolejne depresso które szuka kogoś kto ja wyciągnie z mentalnego bagna, ja nie mam czasu naprawiac kolejnej #!$%@? laski. Szukam kogoś z kim siądę na