Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@agent89: bo miałem na nim już 900pln straty, musiałem uśredniać i przez to za dużo kapitału zaangażowałem w jedna spółkę.
Dodatkowo jak piszą wyżej, dla komfortu psychicznego, po takim zjeździe wolę tą kasę włożyć w coś innego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@affairz: każdy ma swoje cele i inne ścieżki decyzyjne, spójrz co tam znów się dzieje teraz z kursem, a ja idę w spokoju zjeść obiad ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jeśli bycie w xtb sprawiało, że nie jadłeś w spokoju obiadu znaczy że grasz na giełdzie za dużą częścią oszczędności


@affairz: nie do konca prawda, bo gram jakaś znikomą czescia oszczednosci, a jak widzialem kiedys tysiac straty, to i tak mnie #!$%@? brala przy kazdym wejsciu w apke maklera
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@UnitrA: jeśli bycie w xtb sprawiało, że nie jadłeś w spokoju obiadu znaczy że grasz na giełdzie za dużą częścią oszczędności

@affairz: gdybym tak czuł przy wszystkich pozycjach, to może tak, ale tak jak pisałem miałem tu za dużo kasy przez uśrednianie i liczyłem na szybszy zysk, co nie znaczy, że do niej jeszcze nie wrócę, jak już przestanie spadać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@fortySeven: nie wiem, co kto lubi, ja się ładuję tylko w takie spółki, że jak nie zarobię to przetrzymam longtermowo (bo np. dywidenda), a jak wchodzę w spekulę hajsem to aż nie zamknę odpisuję sobie ten hajs w głowie, tak jakbym go wrzucił na opał do kominka