Wpis z mikrobloga

Wielu mawia bo ich samochodem nie da sie schodzenia do granicy 5litry na 100kilometry czasami mnie to , dziwi tym bardziej przy silnikach o mocach od 100koni Mechanicznych do ponad 400kM,- furach o wartosciach do 50grubych baniek limuzyn i Sedan.....po sowy czy Terenowe 4x4 o silnikach od 1.9 TDI po 3.0 V6 i V8 w jakich faktycznie Nie da sie schodzenia do granicy spalania 5litry na 100kilometry .
W tym jest jeden myk , by z malutkiego silnika 1.4 V16 Benzynaczyli 100koni Mechnicznych zrobienia ostrego zakutego Konia jaki lubi gnania ale i pozwoli na spokojne Ekonomiczne jazdy☺️ plus Nie wielkie spalanie jakie pozwoli na 5litry i mniejsze straty spalania i kasy z kieszeni oraz poprawi to , statystycznie opcje NIE DOSTANIA MANDATU KARNEGO plus PUNKTY KARNE od Policji co prawda Lubie spotkania z Policjantkami bo poprawia mi to humorek tym bardziej kiedy NIE ma POLICJA do czego sie #!$%@? jak chodzi o mnie.
To Nie sztuka kupienia ostrej fury o mocach do 500kM ale prawdziwa sztuka z seryjnego cywilnego auta zrobienia cos co nie rzuci sie policji w oczy , czyli samochodu jaki ma podrasowany silnik jaki wtapia sie w otoczenie co statystycznie omija sie spotkania z gliniarzami i idzie sie cieszenia z faktu bycia spokojnym bo Nie wpadnie sie sieci psiarni .
Najlepsza metoda to , stawiania na kultowe samochody i nieco je podrasowania do swoich potrzeb bo , gdy kupujesz za drogi furak to , wielu zaraz mawia gangster , bandyta lub zlodziej itp , epitety pod twoim adresem , a wystarczy kupienia cos co da sie szybko przystosowania do danych potrzeb i bywa niczym wszystkie normalne i tanie samochody dla ludu Pracuj.... w tym kiepskim kraju , aby bycia spokojnym o to by sasiedzi Nie dostawali Nerwicy z zazdrosci i #!$%@? swoje Teorie spiskowe o tobie .
Jak to , zawsze mawiam miej #!$%@? a bedzie Ci DANE a tak na serio warto uczciwie pracowania i odkladania kase na swojej fantazje MOTORYZACYJNE lub ROZRYWKI czy FIRME .
Ja powiem to , tak mnie udaje sie schodzenia do 5litr......na 100kilometry przy spokojnej opcji prowadzenia samochodu przy silniku 1.4 V16 Benzyna o mocach do 100kM kilka lat temu pewien stary LEGENDARNY EGZAMINATOR z W.O.R.D powiedzial mi pewno zdanie ,ze NIE FURA lecz TECHNIKA czyni z CIEBIE ZAWODNIKA i tego bo auto i kierowca musi bycia jak facet i kobieta dobrze dobrana para jaka rozumie sie bez gadania i wie czego od siebie oczekuje .
Tak tym Legendarnym Egzaminatorem byl Pan Janusz z OSK mentor jakiego do dzisiaj mam za Autorytet moralny jako jego dawny kursant .

#motoryzacja #samochody #prawojazdy #policja
  • 26
@emulegator: Wielu mawia bo ich samochodem nie da sie schodzenia do granicy 5litry na 100kilometry czasami mnie to , dziwi tym bardziej przy silnikach o mocach od 100koni Mechanicznych do ponad 400kM,- furach o wartosciach do 50grubych baniek limuzyn i Sedan.....po sowy czy Terenowe 4x4 o silnikach od 1.9 TDI po 3.0 V6 i V8 w jakich faktycznie Nie da sie schodzenia do granicy spalania 5litry na 100kilometry .
W tym
@emulegator: @emulegator: 0 V6 i V8 w jakich faktycznie Nie da sie schodzenia do granicy spalania 5litry na 100kilometry . 9 TDI po 3.
Najlepsza metoda to , stawiania na kultowe samochody i nieco je podrasowania do swoich potrzeb bo , gdy kupujesz za drogi furak to , wielu zaraz mawia gangster , bandyta lub zlodziej itp , epitety pod twoim adresem , a wystarczy kupienia cos co da sie