Wpis z mikrobloga

#szosa #rower
Właśnie złożyłem sobie rower, w zasadzie od podstaw.
Rama i koła z aliexpess, osprzęt to 105. Tarcze, łańcuch i suport ultegra. Koła bezdętkowe, bez otworów na szprychy. Waga 8,6 kg. Jutro albo w czwartek będę testować ale na razie wrażenia z krótkiej jazdy super ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Tak wiem mam burdel w pokoju.
i-marszi - #szosa #rower
Właśnie złożyłem sobie rower, w zasadzie od podstaw.
Rama ...

źródło: comment_1596567016yg4CYAhBhYadbGFawBzGzx.jpg

Pobierz
  • 55
@mmichal:
6,8 kg, wow. Ciekawe na czym przyciął 2 kg w porównaniu do mojego? Hamulce tarcza czy obręcz? Stożek?
Jestem przyzwyczajony do aluminiowych rowerów i już mój wydaję mi się nienaturalnie lekki a co dopiero jak by ważył jeszcze 2 kg mniej.
@goedenavond:
Na tyle na ile potrafię stwierdzić i na ile stwierdził zaprzyjaźniony mechanik to bardzo dobrze. Wszystkiego na pierwszy rzut oka nie widać, wyjdzie w praniu. Wszystko przyszło super zapakowane i zabezpieczone. Niestety transport ramy trwał długo, mieli jakiś problem z wirusem w magazynach.
Koła mam już dłużej i trochę na nich jeździłem i są super. Jakość bardzo dobra!!! Ramę będą dopiero testował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@i-marszi: no właśnie nie, siedział pół roku szukał i dorwał w cenie podobnej a nie było strachu o vat, mówi że prawie tyle samo, ale mogę dokładnie zapytać

@i-marszi koła masz karbonowe, hmm ciekawe, osprzęt chyba az tyle mniej nie waży, tylko on nie ma tarcz