Gorące dyskusje ostatnie 12h

Taka sytuacja wczoraj w jednym ze szpitali.

Pacjentka zabierana karetką bo podejrzenie potężnego wirusa. Na miejscu pobrany wymaz i zamknięcie pacjentki w pokoju celem oczekiwania na wynik. W pokoju z... innymi ośmioma osobami z podejrzeniem, które też czekają na wynik. XD

Czekanie trwało 9h, pokój niedezynfekowany przez ten czas ani razu, żadnego jedzenia, nic. Po kilku godzinach jeden z oczekujących dostaje telefon od sanepidu, że jego wynik był pozytywny. Tak, dowiedział się od sanepidu, nie od personelu szpitala. XD

Cała reszta wyniki negatywne więc mogli opuścić pokój i... rozjechać się po domach. Tak, po siedzeniu przez 9h z typkiem, który miał wynik pozytywny. XD Opisywana osoba wpadła do mnie na pogawędki (m.in. podzielić się tą historią), a ja dzisiaj idę do pracy. XD

I tak się kręci ta karuzela wirusowego spierdolenia. ¯\_(ツ)_/¯
    #koronawirus
    pokaż całość

odpowiedzi (21)

Patrzcie jakie złoto na grupie z mieszkaniami znalazłem. Reszta w komentarzu. #patologianajemcow #wynajem #wynajemmieszkania #warszawa #mieszkanie #mieszkania

odpowiedzi (163)

W Gdańsku się w tańcu nie pierdolą, furgonetka fundacji pro już zawinięta xD
    #bekazprawakow (identyfikuje się jako prawak ale to jest przesada) #gdansk #trojmiasto

odpowiedzi (48)