Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czuję mega strach po seksie. Analizuję, myślę o tym w pracy czy czasami nie mogło dojść do zapłodnienia (pomimo tego, że używam prezerwatyw, które sprawdzam po stosunku i nigdy nie dochodzę w środku) i nie daje mi to żyć. Wiem, że to paranoja, ale pomimo świadomości jakie to głupie, to ciągle mnie to męczy. Może do tego nie dorosłem, (24lvl) strasznie mnie to dobija... Oczywiście rozmawiałem o tym z różowym i ona nie ma z tym jakichś problemów, ale chciałbym się z tego wyleczyć. Może miał ktoś podobnie, w jaki sposób zdrowiej do tego podejść?

#zwiazki #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2a52ba65ae7239fe3d445d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 24
masz wypaczone podejście OPie, zgodnie z nauką Kościoła Katolickiego należy zawsze być otwartym na poczęcie i nowe życie, traktować każdy stosunek jako możliwość przekazana życia zgodnie z Bożą wolą. Jak masz wątpliwości porozmawiaj z księdzem.
@AnonimoweMirkoWyznania: przywykniesz, miałem podobnie. Tak samo obawy mimo zabezpieczenia i wyjęciu xD teraz oczywiście zabezpieczam się ale z tym wyjmowaniem różnie czasami to zrobię a czasami nie zdążę xD na koniec zawsze muszę sprawdzić czy prezerwatywa była ok. Jednak już jakichś paranojii nie mam.
Moim zdaniem po prostu kochaj się z różowym, sprawdzaj prezerwatywę po stosunku ale nie wpadaj w jakąś paranoję jeżeli wszystko było w porządku. Wiem że to łatwo
ŚwiętyŻul: Mialam tak samo jak mialam 20lat :) uzywalam tabletek, prezerwatyw i facet wyjmowal wczesniej. 3 zabezpieczenia na raz. Tak panicznie sie balam ciazy ze gdy okres mi sie spoznial to robilam testy ciazowe przekonana ze w jestem w ciazy. Dlugo nie wspolzylam wlasnie przez strach przed ciaza. Mysle ze to przyszło z wiekiem ze w ciaze nie tak łatwo zajsc. Teraz uprawiam seks tylko przerywany bez prezerwatyw. Nie chce miec