Wpis z mikrobloga

@goferek: Ostatnio pare razy jechalem A4 z KRK na Slask, jest pare momentow gdy jest zwezka bo niby "remont" (taa..), ograniczenie do 80 chyba tam jest, i jak sie jedzie obok ciezarowki to dosc ciasno jest.. Jechalem +20 nad ograniczenie i oczywiscie AUDI mi w bagazniku juz siedzialo bo on chce dalej #!$%@? 160 w takim miejscu, a tam trzeba uwazac zeby lusterka o pacholek (czy tam taka prowizoryczna bande -
@jadealboniejade: XD trzeba bylo jechac prawym ciamajdo, nawet nie ma teraz zadnego przerzutu na druga jezdnie tylko masz momentami wezej troche. Nie nie mam audi ale jezdze tym odcinkiem a4 raz w tygodniu albo i czesciej i za kazdym razem jak widze ciamajde na lewym ktora sie sra jechac ale nie moze tego kawalka prawym za ciezarowka pokonac to cos we mnie umiera.
@ZastepcaPomocnika: sralem to na twoja klate. Nigdzie nie napisalem ze sie obsralem - widocznie ze swojego przyzwyczajenia juz ci sie myli. Napisalem baranie prosta sytuacje: jest zwezenie, ograniczenie, a debile siedza dalej na zderzaku i naciskaja zeby przyspieszyc. Tyle - mam nadzieje ze dotrze do pustego lba, obsrancu.
@ZastepcaPomocnika: odpiszę Ci ostatni raz i kończę dyskusję. Uważam się za dobrego kierowcę, choć nie doskonałego, jakich przecież wielu na naszych drogach (/ironia) - możesz więc sobie nazywać mnie ciamajdą i dzbanem, co mnie #!$%@?ło przyznaję, ale nie dlatego, że uraziłeś moją "dumę kierowcy " - to akurat mam w dupie, tylko to, że nie masz za grosz szacunku do mnie - i nie dlatego, że cię personalnie zaatakowałem, a dlatego,
@jadealboniejade: Dobra to jak juz szczerze rozmawiamy to tak skupilem troche za bardzo na tej sytuacji, bo mnie frustruja ludzie na tych zwezkach strasznie. Jezdze tym odcinkiem chyba za czesto i uwazam go za najgorszy i najbardziej rakowy ze wszystkich odcinkow autostrad w polsce. Co do samego postu to najlepszym lekarstwem na mistrzow zderzaka jest fotochromatyczne lusterko.

Co do samych #!$%@? sytuacji na a4 to kiedys rozpoczynajac wyprzedzanie tira (jechalo pare