Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki boje się, że wpadliśmy z moją różową... :( Stosunek był 25 lipca bez zabezpieczenia, nie doszedłem w niej a ona miała podobno niepłodne (mówiła, że 19 dzień cyklu, prowadzi kalendarzyk w apce na telefon). Ale teraz spóźnia się jej okres już 3 dzień, bardzo się stresujemy :( Niby często ma takie opóźnienia, ale żałuje, że nie miałem tej gumki tylko poszliśmy na całość a teraz strasznie to przeżywam. Nie jesteśmy gotowi na dzieci, mamy dopiero po 21 lat. W sobotę chcemy kupić test, ale serio nie wiem co zrobimy jak się okaże, że jednak będzie ciąża...

#zwiazki #seks #ciaza #rozowepaski #niebieskiepaski

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2a75b965ae7239fe3d4494
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 55
@AnonimoweMirkoWyznania: "boję się" - i już robisz to źle.

Masz wypaczone podejście OPie, zgodnie z nauką Kościoła Katolickiego należy zawsze być otwartym na poczęcie i nowe życie, traktować każdy stosunek jako możliwość przekazana życia zgodnie z Bożą wolą. Jak masz wątpliwości porozmawiaj z księdzem. Odsyłam także do encykliki "Humanae Vitae" Św. Jana Pawła II
@AnonimoweMirkoWyznania:
Przychodzi stary żyd do rabina i prosi o pomoc:
- Rabe jak to jest możliwe. Ja mam prawie 90 lat, moja żona ma 30 lat i wczoraj zakomunikowała mi, że jest ze mną w ciąży. Przecież Rabe ja już od 30 lat nic... Jak to?
Na to rabin:
- Przypomina mi się pewna opowieść: "pewien król poszedł na polowanie na lwa. z rostargnienia zamiast strzelby zabrał ze sobą parasol. Idzie