Wpis z mikrobloga

Ktoś ma pojęcie gdzie w Toruniu zrobię prywatnie badania do pracy? W Państwowej będą terminy może od 1 września a gdzie nie dzwonię to tylko robią skierowania z firmami które mają z nimi umowę.
#torun
  • 13
@vomalio: Tak, dodzwonić się tam nie da, kolejki długie tylko żeby się dowiedzieć żeby przyjść kiedy indziej. Jeszcze WCH medycyna pracy jest, ale lekarz jest na razie na urlopie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BIPTOA: to zajebiście bo potrzebuje się dostać do września xD dzisiaj chyba z 2 godziny dzwoniłem, nawet jak trafiłem na wolną linię to nikt nie odbiera.
No to chyba trzeba zainwestować prywatnie.. może to i dobrze, jak sobie przypomnę tamtą przychodnię i czekanie od 8 do 10 na lekarza (xD) razem z 20 innymi ludźmi to coś we mnie pęka.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BIPTOA: nie, policealna. Potrzebuje na początek września bo zajęcia praktyczne są prawie od początku ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ile prywatnie sobie liczą?
@vomalio: Mi pracodawco powinien zwrócić, a jako że ubezpieczenie mi się skończyło z momentem odebrania dyplomu to muszę jak najszybciej mieć z głowy badania. Dzwoniłem po wszystkich dużych firmach i tam robią tylko na skierowania od partnerów.