Wpis z mikrobloga

no i #!$%@?... ban na kilometry max 100km/dzień przez kolejne 2 tygodnie, artroskopia na tę chwilę nie jest konieczna, ale zastrzyki na pewno, dokładne informacje na kolejnej wizycie po konsultacji.
zajebisty urlop bulwo zajebisty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #zalesie #rower
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mati1990: żeby się nie skoczyło tym, że kasę na rower przeznaczysz na rehabilitację i fizjo. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Trzeba było kupić rok temu tribana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Wycu91: tribana... ja w lutym dałem 3k za remont i przerobienie crossa. ( ͡° ͜ʖ ͡°) 50t + piasty maszynowe... teraz to ja pływam po asfalcie ale chcę latać. triban mi tego nie zaoferuje.
@dymel: to samo słyszę co serwis od kilku dobrych lat. Znasz jakiekolwiek ćwiczenia nóg bez niszczenia kolan? bo ja nie za bardzo. Czy to będę robić przysiady z obciążeniami, czy podnoszenie ciężarów nogami to czy kręcenie na wyższym przełożeniu to i tak kolana dostaną po dupie. Po ponad pół roku przeszedłem z 50x19 na 50x15, a nieraz pocisnę przez kilka h na 50x13 i pomału skłaniam się temu przełożeniu.
Czy to będę robić przysiady z obciążeniami,


@mati1990: Przecież poprawnie wykonany przysiad nie szkodzi kolanom. Ba, wzmacniasz dzięki temu mięśnie, które kolana stabilizują. Dodaj do tego rozciąganie, rolowanie, wyższą kadencję i nic nie powinno boleć.