Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°).Znacie jakieś skuteczne metody na walkę z uzależnienem od Internetu?Zawsze jak mam jakieś zajęcie to nie ma z tym problemu ale jak mam się czegoś nauczyć lub czas wolny który chciałbym przeznaczyć na swój rozwój to nie mogę skoncentrować i zawszę kończy się to zmarnowanym dniem przesiedzianym w internecie( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow
  • 4
@Mireczek98: skomplikowany temat, nie napisze ci jednej rady. Jeżeli chcesz serio coś się dowiedzieć to mogę podrzucić kilka materiałów. Ogólnie jak chcesz poszukać to jest mocno związane z dopaminą, jej działaniem, o tym że u ludzi nowość wzbudza mocne reakcje i uzależnia, ze stymulacją itp. Temat jest bardzo ciężki i skomplikowany ale ostatecznie upraszczając na maksa: prawdopodobnie masz jakiś problem ze sobą i mózg robi wszystko aby czymś się zająć i
@greenbong: Dzięki za rady coś może być na rzeczy bo podczas wolnej chwili zawsze zaczynam myśleć o pewnym problemie i mózg ucieka przed tym problemem i dodatkowo po tzw "maratonie" przesiadywania w internecie często boli mnie głowa.