Wpis z mikrobloga

Przestancie tak bronic tego Stanowskiego nagle. Gosc mial racje. Borek sam juz w MF prowokowal, ze walczy z "konkurencja" Okocimia o Hejt Park, bo bedzie chcial kilka spraw i hejterow w sieci na swoj temat wyjasnic. Tylko podgrzal atmosfere i wszyscy czekali na to. A on znowu #!$%@? o tym debilu Hajcie i jak mu w zyciu bylo zle przez cala godzine. A jak przyszlo pytanie o #!$%@? w telefonie i Polsat to od razu #!$%@? i on nie bedzie gadal na te tematy. Tak naprawde nic nie wyjasnil i tylko zrobil z siebie blazna.
#kanalsportowy #misjafutbol #borek #hejtpark
  • 38
@Loko90 dokładnie tak, a wczoraj ten kretyn stano, tak samo odpalony jak ktoś zapytał o #!$%@?. Debile, które nie wiedzą jak kręci się internet.
Mój pogląd na sprawę jest taki, że Borek źle zareagował na kopyto Najmana. Ludzie w necie podlapali temat i robią z tego aferę, bo tak to działa. Borek mógł obrócić temat w żart, ale wolał nie ruszać i się schować pod kamyk. A ludzie dalej to nakręcali. I
@Loko90 jeszcze tłumaczenie, że to sprawy prywatne itp. siuras był w necie więc przestał być sprawa prywatną. Borek by przysmieszkowal i temat by umarł jeszcze zanim się skończył hp z Najmanem. No ale jak ktoś nie ogarnia to teraz będzie się z tym bujał.
@tomszczyk: Rozumiem. Po prostu jakim ściekiem umysłowym trzeba być, żeby się czymś takim pasjonować od miesięcy? Następnym razem zadzwoń, wytłumacz, skonfrontuj się, a nie jak ten ostatni przygłup "chwila, moment, wyjaśnianie aferek hehe".
@tomszczyk: A ty z kolegą z piaskownicy rozmawiasz? No i bardzo dobrze odpowiedział takim przygłupom, do których najwidoczniej i ty należysz. Dzwonicie, rzucacie ogólnikami, a jak ktoś się pyta, ale co wy chcecie wyjaśniać, jakie afery to jedyne co jesteście w stanie wydukać to "Chwila, moment" albo "nie będę się kłócił". A jak przychodzi co do czego to chcecie gadać na żywo z prawie 50-letnim typem o tym czemu wstawił swojego
@wicked93 gówno wiesz i coś mi zarzucasz. Nie wiem na jakiej podstawie. Ja ten temat mam w dupie i wyjaśniam jedynie skąd się bierze cała afera. Nie interesuje mnie kto co komu wysyła. Ale ty jesteś przyglupem, który nie mając pojęcia z kim gada, zarzuca mi, że ja dzwonię i dyskutuje z jakimś stanowskim.
Kolejny raz powtarzam, że nie o #!$%@? na Twitterze chodzi.
@tomszczyk: Och ty chuliganie internetowy. Zląkłem się tych przekleństw. Już tłumaczę, bo najwidoczniej ominąłeś kilka lekcji z języka polskiego: PO PROSTU NALEŻYSZ DO DEBILI INTERNETOWYCH, A ODNOŚNIE DZWONIENIA NIE PISAŁEM BEZPOŚREDNIO DO CIEBIE. Comprende?
Zaparz sobie meliski, wakacje się niedługo kończą, więc byłoby głupio, żebyś od matki za te przekleństwa karę na komputer dostał.