Wpis z mikrobloga

No i piątek. Kiedyś o tej porze planowałem ile wypije w weekend, teraz wstaje i planuje ile jeszcze mogę zrobić w przyszłości. Najważniejsze w życiu to wyjść z domu i poznać swoje wartości. Jeśli zdasz sobie sprawę, że możesz wiele, więcej niż kiedyś dlatego, że masz wolny umysł i jesteś kimś wyjątkowym to już początek długiej i ciężkiej drogi do sukcesu! Na drodze napotkasz wiele hien i sępów, ale Ty wiesz, że oni zwracają na Ciebie uwagę bo wiedzą i nie mogą znieść tego, że Ty osiągniesz sukces, a oni nigdy nawet nie znajdą się na drodze do sukcesu, nigdy nie otworzą swojego umysłu, bo są zbyt ograniczeni! Ty nie marnuj czasu dla balasów i leć przed siebie! A może ja kiedyś coachem zostanę? Wszystko jest możliwe! Owocnego weekendu!
#rafatus #danielmagical #patostreamy #ciekawostki
Rafatus69 - No i piątek. Kiedyś o tej porze planowałem ile wypije w weekend, teraz ws...

źródło: comment_15967840333QoGtm8PmusNbGoMYOe2Z5.jpg

Pobierz
  • 26
@rochu80: Nie biorę narkotyków dłużej niż nie pije alkoholu. Ty masz dziwny fetysz, że sprawia ci satysfakcję jakaś pseudo świadomość, że jestem na fazie ( ͡° ͜ʖ ͡°) syndrom psychofana alert
@Stan_Przedzawalowy: Ludzi do zmian w swoim życiu. Wiesz, wszystko jest stanem umysłu. Żyjemy w czasach, gdzie główną barierą do osiągnięcia sukcesu wśród ludzi, jest to bariera wewnętrzna. Psychika ludzka w tych czasach jest narażona na atak słabych jednostek. Doskonały przykład mój stąd. Proszę zobaczyć ile jednostek atakuje mnie bo wyczuwa we mnie potencjał, lecz nie mogą oni przeżyć tego, że nigdy już nie będą mogli ujrzeć tego jak się staczam i
@Rafatus69: Rafale, ale my już nie chcemy oglądać nic z Twoim udziałem. Ani tego jak się staczasz, ani Twoich kołczingów. Po co Ty tutaj wchodzisz? Czego szukasz? Czego oczekujesz? Dopóki tworzyłeś sztukę nowoczesną miałeś tutaj pogłos. Skoro postanowiłeś się zmienić, po prostu zniknij. Jedyne co możesz tutaj zyskać na tym forum ze śmiesznymi obrazkami to bombardowanie na wszelakie sposoby Twoich szlachetnych planów przez osoby które Cię nienawidzą i nigdy ten stan