Wpis z mikrobloga

@Ganicjusz: Dlaczego przeglądając profile typu Badoo albo Tinder, mam wrażenie że tak bardzo oddaliliśmy się od pewnych zasad, i moralności, że innych ludzi traktujemy jak produkty w sklepach? Oceniamy ich przez pryzmat własnych wymagań, sprawdzamy czy nam pasują, umawiamy się, a potem zostawiamy siebie, bądź ich znowu z tym samym. Ludzie, wygląd, portale społecznościowe dzisiaj, wyglądają jak licytacja "kto jest lepszy, a kto gorszy". Są ludzie samotni, i ludzie którzy samotni
@Ganicjusz: Dlaczego przeglądając profile typu Badoo albo Tinder, mam wrażenie że tak bardzo oddaliliśmy się od pewnych zasad, i moralności, że innych ludzi traktujemy jak produkty w sklepach? Oceniamy ich przez pryzmat własnych wymagań, sprawdzamy czy nam pasują, umawiamy się, a potem zostawiamy siebie, bądź ich znowu z tym samym. Ludzie, wygląd, portale społecznościowe dzisiaj, wyglądają jak licytacja "kto jest lepszy, a kto gorszy". Są ludzie samotni, i ludzie którzy samotni
wiesz że ta pierwsza wiadomość to fejk? Laska jej nie wysłała a może nawet nie wie że coś takiego Ci się pokazało


@Zales360: aplikacja sama wysyła wiadomość, nawet bez wiedzy użytkownika?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@01ab: tak, to takie zaczepki. Dostajesz je wtedy kiedy otrzymujesz powiadomienie o treści "X chce pogadać". Gdyby była to prawdziwa wiadomość to dostałbyś powiadomienie o wiadomości. Wiem że to fejk bo sam kiedyś raz czy dwa zapytałem dziewczyny od której rzekomo dostałem coś takiego