Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam pytanie fryzjerskie. Podobno do twarzy pociągłej pasuje grzywka, bo skraca twarz. Jednak grzywka chyba podkreśla też nos (bo ma być długa grzywka przy brwiach do takiego typu twarzy)? Już myślałam, ze znalazłam rozwiązanie swojej brzydoty, ale jednak nie chce by mój długi nos z garbkiem był bardziej podkreślony. Grzywka jest chyba tylko dla ładnych być być jeszcze ładniejszymi :( albo dla kogoś z baaardzo wysokim czołem, moje jest zwyczajne, tylko reszta twarzy długa ;/ żeby być ładnym trzeba być ładnym. W tej sytuacji może pasuje długi bob? Pocieniowany, bo mam dużo włosów. #fryzjer # włosy

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f2e67360010a81b084b3d9c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: wygoogluj sobie wispy fringe, myślę, że delikatna grzywka będzie git, ja przy swoim kinolu mam grzywkę jak od garnka i o dziwo pasuje XD do tego dorzuć jakieś delikatne fale, żeby odwrócić uwagę od twarzy. Jak Ci sie nie spodoba grzywka, to ją po prostu zapuścisz :)