Wpis z mikrobloga

@Rabke ja zupełnie nie nawiązuje do tego. Tak pytam ogólnie z ciekawości, dlaczego ludzie mający prawo poślubić ukochaną osobę nie chcą, aby inni mieli taką możliwość
@mrthompson: mnie i moich znajomych nie obchodzi to wcale i co oni sobie tam robią, mam to gdzieś, mogą sobie i śluby brać i nawet kredyt. Nie lubię jednak tej debilnej propagandy, że bycie pedałem to jest na czasie.
Przeszkadza to bardziej kościołowi i katolikom, malowanym katolikom bo jeżeli gdzieś się w to zagłębisz to zrozumiesz, że chodzi o więcej wiernych i tak w kółko. Wiele jest tam rzeczy, które mają
@mrthompson: Ale nie pytałeś czym jest pederastria. Pytałeś dlaczego Kowalski nie lubi ślubów pederastycznych. Z tego samego powodu, dla którego ty nie lubisz ślubów kazirodczych, dendrofilnych, zoofilnych.

Ty uważasz, że tylko dwie osoby, że tylko dorosłe, że tylko z jednego gatunku, że tylko z jednego królestwa ale nie z jednej rodziny, on uważa, że tylko osoby odmiennej płci. Kto ma więcej obostrzeń?
@mrthompson: mozesz mi powiedziec dlaczego nagle chodzi o sluby koscielne? Jeszcze niedawno chodzilo o zwiazki partnerskie ktore popieralo sporo osob. Aktualnie to cale lgbtqwertyuiop wchodzi buciorami w religie ktora tego nie akceptuje.

Osobiscie mam w dupie katowymysly, to czy geje moga wziac slub i czy beda mogli. Nie mam w dupie natomiast wszechobecnej propagandy i cenzury lewakow opierajacych sie na niszczeniu i obsmiewaniu normalnosci.

Polska jest krajem katolickim i jezeli wam