Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Waspin: xD nie mam nic do nagłego srania w terenie. Mam natomiast problem z gościem który ledwo, #!$%@?, siedział i zamiast znaleźć bardziej osłonięte miejsce, gdzie jego gówno można by pomylić z psim gównem, nasrał centralnie do kosza obok którego codziennie chodzi tysiące osób
kto chodzi na rozdanie dyplomów maturalnych w garniaku xD przeważnie to się odbiera od sekretarki na luzie.


@kholat1945: to była jakaś uroczystość, możliwe że się pomyliłem i nie rozdanie dyplomów, ale coś związanego z klasą maturalną. Mogę nie pamiętać dokładnie, to było 11 lat temu, ale momentu jak zrozumiałem, że krecik wychodzi w formie płynnej i nie da się go zatrzymać nie zapomnę nigdy ( ͡° ͜ʖ ͡°
@sultanomariano: bo #!$%@? w tym kraju nie ma sie gdzie wysrać na miescie i to powazny problem.
W Warszawie jeszcze ratują stacje metra i gdzieniegdzie kible publiczne sa (w śladowych ilościach).
W takiej mojej rodzimej Łodzi, jak Cie w centrum przyciśnie to masz tylko jedna stacje benzynowa gdzie kolejki sa zawsze na X kilometrów. Inny wybór to walić w portki i chodzic obsrany