Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 63
@Felonious_Gru po cholerę je w ogóle stawiać? Nie można normalnie położyć się na kocu/ręczniku?

@TakiTaki: jak ktoś stawia to ma powód, może namiastka odrobiny prywatności, może ochrona przed piachem/wiatrem, może po prostu mu się kolor podoba, może żeby triggerować pelikany, którym dwa lata temu zaczęto wmawiać, że parawany są faux pas. Co cię to obchodzi?
@LubieSzaszylkiZLublina: nie 2 lata temu tylko co najmniej 10 jak nie 20. Parawaning zawsze był obciachem i rakiem toczącym polskie plaże. Nigdzie indziej nie ma takiego grodzenia sobie prywatnej plaży, na żadnym innym kąpielisku w Polsce tego nie widziałem. A byłem na wielu basenach, nad wieloma stawami, zalewami i jeziorami. Nigdzie nie było parawanów. Da się bez tego szajsu wypoczywać i opalać.

Na szczęście nawet nad morzem takie cuda są tylko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@TakiTaki: bordo w piwnicy wylewa żale do widoku z kamerki internetowej i kiśnie z Januszy, którzy zostawiają ciężkie pieniądze na wybrzeżu gdzie dają pracę i napędzają gospodarkę.

Co za przegryw z ciebie.
Oni są już pół dnia na plaży a ty dalej pewnie w piwnicy.

Parawany w niczym nie przeszkadzają a teraz nawet pomagają. Jak mieszkasz niedaleko plaży to powinieneś wiedzieć, a tak to mam wątpliwość czy ty mieszkasz gdzieś nad