Wpis z mikrobloga

Ja jebe czasami się zastanawiam, czy społeczność internetu jest naprawdę głupia, czy udają głupich. Zawsze, jak ktoś mi proponuje te całe fame mma, to pisze, że chce 40k i żeby człowiek pisał do włodarzy na tak zwane od czepne. Co raz pisze do mnie jakoś pro elo fighter na FB lub IG. Wtedy mój poziom żenady osiąga zenitu, a to, że staram się nie obrażać ludzi to odrazu odsyłam ich do "włodarzy' i już więcej nie piszą. @daniel-zwierzynski zrozum, że od Twojej złamanej Tibii ta gala zmieniła trochę poziom i tam Ciebie, a tym bardziej mnie nawet na trybunach teraz by nie chcieli widzieć. Pamiętasz jak na jednej z gali była afera, że nie chcieli Ci dać biletów? Dali Ci ale w jakim miejscu... Nie wiem, czy ty nawąchałeś się toruńską fetą czy jak, ale jak chcesz schudnąć, to proponuję iść do pracy. Wiesz, ja nie wiem czy Ty swojej mamy nienawidzisz czy coś, ale czasami oglądam ten Twój burdel na urzędniczej, to aż mi szkoda, że syn jest skłonny dla kasy własną matkę upijać, która nie dawno była na terapii. No, ale Twój cyrk Twoje małpki, masz rację sam lepszy nie byłem, dlatego się rehabilituje i naprawiam. Z Tobą jest coś nie tak skoro w wieku 27 lat przytulasz się do pluszaka na stream, a obok siedzi fajna dupeczka. No, ale mimo wszystko, życzę zdrowia dla Ciebie i całej rodziny. Ja tam się cieszę, że mi dragi i woda nie zjadły ostatnich szarych komórek i zrozumiałem, że nie warto uganiać się za tym co jak dym ulotne jest... Miłego dnia Ci życzę! Pozdrawiam!

#rafatus #danielmagical #patostreamy #famemma
#rafatus
Pobierz
źródło: comment_1596956229vBsjQXldbbkRQ8O3vnxGy7.jpg
  • 27