Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Wczoraj miałem urodziny więc poszedłem na całość( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zamiast pobiec na lody za jedną gorke wstałem wcześniej wsiadłem w autobus podjechałem kilka kilometrów w drugą strone i wróciłem na nogach.
To mój pierwszy taki duży dystans samodzielnie.
Także z nerwów wstalem dwie godziny wcześniej.
Oczywiście pierwszy raz w życiu złapał mnie skurcz w nodze na początku ale po 5km już było ok.
Potem było tak fajnie że z planowanych 10 km zrobiło się 17.

Dwie uwagi
Wziąłem 0.7 litra wody i nadal mam problem jak pić żeby wystarczyło.

Miałem apke która mnie kierowała i powiem ze pod koniec to była masakra. Byłem cały mokry i nie byłem w stanie włączyć telefonu i jak się udało to włączyłem dodatkowe aplikacje.
Jednak mapy papierowa plus kompas oraz paluch na mapie który wskazuję miejsce na mapie gdzie jestem są lepsze. BnO się kłania.

Liczyłem na bardziej terenowe bieganie ale nawet w lasach drogi były betonowe.

Generalnie polecam takie wycieczki biegowe.
Dzisiaj byłem w miejsca o których nie miałem pojęcia albo wydawały się tak odległe że aż nierealne. (np drzewo które jest na czubku góry a widziałem je od małego).
Generalnie bajka.
#bieganie #niebieskiepaski #urodziny
Zaczynam zwiedzać okolice( ͡° ͜ʖ ͡°)
Slwk_1 - Wczoraj miałem urodziny więc poszedłem na całość( ͡° ͜ʖ ͡°).
Zamiast pobiec ...

źródło: comment_1596962531Lid91Xh2yuAgrhO43y9JE3.jpg

Pobierz
  • 3
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Sl_w_k_1: nieźle, tylko tak dalej :D

Ja tam nie lubię nawigować w trakcie biegania na mapie w telefonie, wyciągnąć i sprawdzić czy dobrze biegnę tak, ale nawigacja odpada, bo mnie to irytuje. Dlatego, jak zwiedzam "w okolicy" to najpierw robię rekonesans rowerem, potem już wiem, gdzie mam biec. A jak się zgubię na rowerze, to koszt nadrobienia kilkunastu kilometrów jest mały w porównaniu z bieganiem :D Dzięki temu zapamiętuje miejsca, i