Wpis z mikrobloga

Czy gdzieś w #lodz lub okolicy mi wymienią owijkę w rakiecie do squasha?
Zależy mi na tym aby owijka była dobrej jakości (najlepiej z tymi dziurkami do odprowadzania potu) i żeby była dobrze założona.
Wiem, że w decathlonie wymieniają, ale mojej znajomej tam tak zrobili, że po pół godzinie gry jej się ściągnęła... Sama też próbowała założyć, ale dopiero za 3 razem wyszło jako tako, że się nie ściąga.
#sqush #tenis
Pobierz poop - Czy gdzieś w #lodz lub okolicy mi wymienią owijkę w rakiecie do squasha?
Zale...
źródło: comment_1596968854vfGUuzNaFPr3KylGMc0xY1.jpg
  • 5
@KurtGodel: Super, dzięki. Wygląda profesjonalnie.
@hitherto: Myślę, że to zależy od jakości rakiety/owijki. Ta rakieta ze zdjęcia ma 2,5 roku od zakupu. Dopiero koło lutego zaczęła mi się tak strzępić jak na zdjęciu. Potem korona i teraz po 2 miesiącach gry stwierdziłem, że czas to w końcu wymienić (w sumie jak gram, to nie czuję tego i o tym zapominam, ale średnio już wygląda). A znów moja znajoma kupiła jakąś
@poop: panie, takie coś to samemu się wymienia :D bez kitu, serio ciężko to spartolić. Jak chcesz kup sobie owijkę i podjedź do mnie, to ogarniemy. Takie rzeczy to w gratisie często nawet robią przy wymianie naciągu, tak skomplikowana to jest sprawa :D Serio, nie chodź po sklepach bo pieniądze wyrzucone w błoto.