Wpis z mikrobloga

W zatrzymaniu Margot najbardziej przeraża mnie reakcja większości wykopu. Czy Margot powinien być zatrzymany? TAK
Wielokrotnie pisano o furgonetkach Pro Life, ich zdjęciach przed szkołami, o kłamliwych plakatach (homo=pedo!!!). Czy to oznacza że można ich napadać? NIE
Wykopki teraz mają już gdzieś co reprezentuje ta organizacja, jakiś aktywista/ka powinien być zatrzymany, przekroczył granice, ale dla wykopków CAŁE LPG POKAZUJE TEN SZACUNEK I TOLERANCJĘ (ale co druga strona pro prawicowa kulturalnie wyprawia wcale się nie liczy, w ogóle nie popycha do takich akcji, wcale nie wylewa się gówna od samej góry, od prezydenta, po TVP i dużą część społeczeństwa)

Od początku drugiej tury przerażało mnie że można robić politykę w niewieści do mniejszości (nie odmiennym zdaniu, dosłownie niepohamowanej nienawiści), mówieniu że LGBT to nie ludzie, to tylko ideologia, a ludzie chwytają tą propagandę i przenoszą ją dalej. Margot zasłużył na to co dostał, ale nie powinno być to pretekstem do dalszej powielanej nienawiści, także na wykopie

Mogę nie wspierać społeczności LGBT, ale wiem że ich związki są prawnie dyskryminowane, nie jest to w porządku względem nich i tych z moich znajomych którzy są homoseksualni

A emocjonowanie się skrajną prawicą i lewicą to idiotyzm, robieniem z nich ofiar i katów też

#lgbt #4konserwy #neuropa #bekazprawakow #bekazlewactwa
  • 2