Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Potrzebuję rady/pomocy odnośnie mojej różowej.
Na wstępie zadam odrazu pytanie a następnie się rozpisze, czyli tak. Co zrobić aby moja różowa przestała się wstydzić przy mnie swojego ciała?

To tak na wstępie, oboje mamy po 21 lat, poznałem ją w szkole średniej i jesteśmy razem już ponad półtora roku.
Problem polega na tym, że moja #szaramyszka jest z wyglądu średnia (oczywiście nie dla mnie, mi się ona szczerze podoba i dlatego bolą mnie jej kompleksy) taka typowa 4-5/10.
Krótki opis jej wyglądu: Niska poniżej 160cm, duże cycki, lekki bruszek, płaska dupa i chude uda jak i całe nogi i waży w okolicach 45kg. Strasznie przeżywa brak płaskiego brzucha bo jak usiądzie to robią jej się fałdy a tłumaczenia, że "chudsze" dziewczyny też mają fałdy, a zdjęcia z instagrama są retuszowane nic nie dają.

Seks uprawiamy w nocy, po ciemku bez zapalonego światła oraz jak zdarzy się potrzeba przebrania to w większości przypadków ucieka do łazienki bo wstydzi się mnie w bieliźnie.

Staram się na bierząco ją komplementować, jej narzekania na figurę staram się przemieniać w "żarty" żeby się nie użalała ale to nie pomaga.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f30094f0010a81b084b405b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Precypitat
Przekaż darowiznę

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania
Najważniejsze jest żebyś nie komplementował jej na siłę bo takie rzeczy się widzi i z góry uznaje za nieszczere.
Poza tym taka szczera i konkretna rozmowa potrafi dać niezłe wyniki. Oderwij ją od tego co właśnie robi, usiądźcie albo stańcie twarzą w twarz i powiedz jej, że dostrzegasz to, że ona nie jest zadowolona ze swojego ciała, ale chcesz żeby wiedziała, że Ty akceptujesz ją taką jaka jest. Powiedz też że
OP: Problem z siłownią jest taki, że jej się nie chce. Ja sam nie mam czasu brać jej na jakieś aktywności fizyczne bo dużo pracuje.

@tajeva2446 To nie bait, ona ma właśnie taką figure, ona jest wąska czy to w udach czy w biodrach, jest drobna i ma płaską dupę. Po prostu od różnego rodzaju mniej zdrowego żarcia cały tłuszcz zaczął się jej na brzuchu odkładać. Co prawda jak stoi i