Wpis z mikrobloga

@Irritum: @SpiderFYM: Wyścig po koronę jest najbardziej niesprawiedliwą grą końcową, bo twoje położenie ma gigantyczne znaczenie. Jak nie jesteś w pierwszym rzędzie, to zostaje ci modlitwa, że ci przed tobą ssą i się wyjebią.
@Kliko: Nie zgodzę się ponieważ jak dobiega bezbłędnie typ z 1 rzędu to korona jest na górze i osoby z 2 rzędu mają lepszą sytuację. typy z 1 rzędu muszą stanąć i rozpędzić się na nowo a typ z 2 wpada skacze i wygrywa. Z 3-4 winki miałem w taki sposób startując z 2 rzędu.
@Quantuum: Typ z pierwszego rzędu stanie jak najbliżej krawędzi, więc i tak pierwszy dotknie korony (rozpęd nie zwiększy ci wysokości skoku). Właśnie miałem mecz, w którym przez to przegrałem. Plus kilka razy miałem w ostatnim meczu tylu graczy, że były aż 4 rzędy. Wtedy to już w ogóle nie ma sensu biec ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kliko: Znaczy nie trafiłem na takich typów. Zawsze zatrzymywali się z dala od krawędzi i próbowali na nowo z rozpędem jak korona opadała ale wtedy ja z rozpędem byłem szybciej lub skakali odrazu i spadali bo nie złapali