Wpis z mikrobloga

SKANDAL!!! #moderacjacontent #wykop #polityka #lgbt #media #dezinformacja #propaganda

Dziś rano widziałem znalezisko które zostało wykopane na główną przez ponad 1k osób, tytułem:

Hipokryzja środowisk LGBT oraz mediów im sprzyjających


Prowadziło do wpisu na mirko użytkownika @pjn03, w którym dokonał poważnej analizy tego w jaki sposób media w Polsce prowadzą kampanię dezinformacyjną którą w tym wpisie obnażył, czyli używanie symboliki przez media 3RP do wmawiania nam na co mamy się oburzać a na co nie.

Był to wpis z wieloma podanymi przykładami i pełna galeria obrazków z zaznaczonymi fragmentami treści artykułów medialnych ukazująca metody manipulacji.

Znalezisko oraz wpis na mirko zostały usunięte, a użytkownik zbanowany tytułem "szerzenia mowy nienawiści".

Moderacja portalu wykop.pl jawnie wspiera akcję dezinformacyjną poprzez usuwanie treści obnażających dezinformację.

NIE MA NA TO MOJEJ ZGODY JAKO UŻYTKOWNIKA TEGO PORTALU

Mam zapisany cały ten wpis i zdjęcia z galerii, niestety w kiepskiej jakości bo ja debil zapisywałem podgląd a nie obrazki ze źródła. ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bekazpisu #bekazlewactwa #bekazprawakow #konfederacja #bekazpodludzi
  • 10
@nirvikalpasamadhi: Najlepsze jest to chowanie się za "regulaminem", gdzie pod "treści nieodpowiednie" i "szerzenie nienawiści"(xD) można podpiąć dosłownie wszystko. W trybie taśmowym usuwane są niewygodne dla pewnych środowisk znaleziska, banowani długoletni użytkownicy, a dialog z m0deracją nie istnieje. Z jeden strony takie coś cieszy bo zwiastuje upadek tego serwisu ze śmiesznymi obrazkami rzekomo tworzonego przez userów. Prawie identycznie zaczął upadać digg, a w końcu vikop jest jego klonem ( ͡°
@nirvikalpasamadhi: usunęli

jak napisałem w znalezisku, jeśli tak się stanie, to ta sprawa się nadaje na policję, bo to przegięcie przegięcia, wręcz fundamentalne naruszenie wolności słowa


Informuj na bieżąco jak sprawa postępuje :)
@nirvikalpasamadhi: Właśnie szukałem tego wpisu, moderacja usunęła i wpis, i znalezisko, bo według nich LGBT szerzy nienawiść, więc należy usuwać znaleziska o skrajnych lewicowcach, jak to, gdzie Michał Sz. krzyczał na policjanta, że jest chu*em, fajnego męczennika wybrała sobie neuropa i politycy z PO/Lewicy (włącznie z prezydentem Wa-wy).

Przecież to taki absurd, że chyba już lewactwo amerykańskie wybrało sobie lepszego idola, bo ten przynajmniej zginął, ten nasz polski kompromituje się coraz