Wpis z mikrobloga

Kraj #!$%@? z #!$%@?, chinskiej dykty.
Dziś (09.08.2020) dziewczyna dostała mikroudaru(prawdopodobnie)
Zaniepokojony sygnałami od swojej różowej, postanowiłem zadzwonić po taksówkę i pojechać na SOR.
Poinformowałem panią która przyjmowała pacjentów o dolegliwościach dziewczyny. Zapytała tylko o objawy i odesłała mnie do innego oddziału, czyli zwyczajnie kazała mi #!$%@?ć i nie zawracać jej dupy. Pojechałem do drugiej placówki, ale taksówkarz wyczaił, że coś jest nie tak i zawrócił. Porozmawiałem drugi raz z panią która mnie wcześniej olała, w sumie to się pokłóciłem, bo w tym #!$%@? kraju nie można oczekiwać profesjonalnego podejścia od pracowników publicznych. Finalnie dostałem zjebę, że nie potrafie rozróżnić koronawirusa od innych chorób. Jak miałbym to zrobić? #!$%@?ąc po 10h dziennie żeby opłacić podatki i tych cweli, żeby robili to za mnie, bo sie zwyczajnie na tym nie znam? 12 lat opłacam ten #!$%@? zus i jedyne co z tego mam to upokorzenie.

#krakow #szpital #szpitalnarutowicza #koronawirus
  • 15
@gg_allin: Prywatnie to cię przyjmą z pocałowaniem w rękę. A publiczne szpitale, no... Nie trzeba tłumaczyć.
Jak na praktykach wbił mi się do oka opiłek metalu, to po praktykach w autobus i na szpital. Idę na SOR to mnie odsyłają na oddział okulistyczny na 12 piętro. No to spoko, idę do rejestracji na oddziale okulistycznym mówię co się stało i czy mogą mi to wyciągnąć. Babka patrzy na mnie spod byka
@gg_allin

Niestety, ale przez tego covida wszyscy zglupieli i mają #!$%@? w inne choroby, bo przez idiotyczne procedury narzucone z ministerstwa stworzył się splątany chaos. Splątany dlatego, że przed epidemią i tak nie było różowo.

@marylin17

To jest egoistyczne to co mówisz i nie popieram takich opinii. Oni niech nie zapominają jakie jest ich źródło dochodu, a Ty nie zapominaj, że nadejdzie dzień, a którym będziesz potrzebował ich pomocy.
@ale-fruwa-kosmonauta mogli mnie poinformować, że nie zadzwoni. Ślęczałem przy telefonie kilka godzin - w czwartek jeszcze dzwonili potwierdzać żebym był dostępny w tych godzinach (od 16-20), bo lekarz ostatnio się spóźnia i nie wiadomo w jakich godzinach mu się zachce dzwonić. To jest uczciwe? A jak go o coś zapytałem, to powiedział że mam internet i sobie doczytam xD