Wpis z mikrobloga

Uwaga, uwaga: kolejne #rozdajo
Wśród plusujących rozlosuję 3x zestaw:
- Książka "10 mitów inteligetnnych domów"
- Papierowe wydanie czasopisma "SMART HOME Raport 2020"
- etui antykradzieżowe na karty bankowe, sygnowane Futunext

W piątkowej zabawie wygrywają: @cnoob, @masowe-duraczenie, @Jankes89 - podeślijcie na PW adres do wysyłki

Wydaliśmy czasopismo i jest dostępne za darmo (dla miłośników cebuli) w wersji elektronicznej. Chcemy je trochę wypromować. Szczególnie zainteresuje towarzysz spod tagów #inteligentnydom #smarthome #budownictwo #architektura. Tytuł to "SMART HOME Raport 2020".

Instalacje SMART i meble SMART (str. 16)

Naszym zamysłem było rzeczywiście korzystać z przywilejów nowoczesności. Dziś nasi klienci korzystają z technologii. Oczekują, że za pomocą telefonu komórkowego obsłużą różne urządzenia w domu. Oczekują wygodnych w obsłudze rozwiązań, oszczędności czasu, niemyślenia o drobnych czynnościach domowych. Ja oczekuję, że w moich projektach, rozwiązaniami technicznymi klienci będą sterować nie tylko za pomocą telefonu czy iPada. Będąc w domu chcę dać możliwość wygodnej obsługi scen świetlnych czy rolet. Pewne rozwiązania na początku wydają się zbędne, ale po pewnym czasie użytkowania okazują się bardzo potrzebne. Przykładem może być otwieranie bramy garażowej i ogrodu zdalnie. Będąc poza domem inwestor może wpuścić ogrodników i za pomocą monitoringu doglądać ich prac. Dzięki temu wie, że wszystko jest pod kontrolą i czuje się bezpiecznie. Dzięki tej inwestycji ja sam również zauważyłem, ile przydatnych rzeczy oferuje ta technologia.

Na początku traktowałem inteligentny dom jako zbędny wydatek. Miałem wyobrażenie, że kilka razy użyję aplikacji, by podczas urlopu zmienić temperaturę w domu i mi się znudzi. Okazało się inaczej. Używanie tych instalacji ma realny wpływ na niższe rachunki. Pytałem o to niejednokrotnie inwestora: czy korzysta z tych rozwiązań? Inwestor stwierdził: “Gomez, może z jednej rzeczy bym zrezygnował, ale reszta jest naprawdę OK”. I to mnie upewnia, że oferujemy klientom dobre rozwiązania. Kończy się era analogowa, wszystko jest coraz bardziej automatyczne i elektroniczne, świat idzie w tym kierunku.

Powyższy tekst jest tylko fragmentem artykułu o tym samym tytule w magazynie "SMART HOME Raport 2020". Klikając w poniższy link otrzymasz bezpłatny egzemplarz czasopisma w wersji elektronicznej: [LINK do otrzymania czasopisma]
  • 3