Wpis z mikrobloga

@Steczny: Pobite Gary we Wrzeszczu, Aioli, Oranżeria ew Marmolada-Cleb i Kawa. Podałem głównie z jednej dzielnicy - Wzreszcza bo na śródmieściu średnio z fajnymi knajpami a jak są to cenowo ustawiane pod klienta zagranicznego. We Wrzeszczu jest natomiast kilka modnych ale i fajnych miejsc, te które podałem testowałem i we wszystkich mi smakowało.
@Steczny polecam Max Pizza na Zaspie. Świeżo, smacznie, dużo i tanio. Nie wygląda, a bije na głowę większość o wiele droższych restauracji w Gdańsku.
@kaaban mam taką zasadę, że w weekend w domu z żoną nie gotujemy, tylko z rodziną jemy na mieście, więc coś tam już próbowałem. Do tego pracuję w branży gastronomicznej, więc też coś tam się znam. Z resztą wystarczy zobaczyć oceny na Google. 4,6 na 2871 to bardzo dobry wynik. XD
@SmiechoslawPierwszy @kaaban jak pisałem wcześnien wystarczy spojrzeć na ocenę w Google, to o czymś świadczy. Większość polecanych miejsc przez Mirków ma niższe. A jeżeli chodzi o smak to każdy ma swój. Niektórzy jedzą smalec z dżemem :-) mój smak i gust jest ok. Może świadczyć o tym fakt, że zawodowo zajmuję się ocenianiem walorów smakowych produktów i decyduję o wprowadzeniu ich na rynek. Spróbujcie znowu się udać do Max Pizza, może po
@Nikczemnik zdecydowanie wolałbym Jape, podobna karta dań, a usiąść można było na świeżym powierzu. Szkoda, byłoby gdzie rodzinę zabierać na niedzielny obiad.