Wpis z mikrobloga

Trochę mi zal neuropkow. Przewidywali, ze do dnia dzisiejszego Konfederacja rozpadnie się co najmniej 6 razy. Niestety nic takiego się nie stało. Teraz od paru dni obserwujemy, ze jedyne co im zostało to spamowanie od tygodnia wykopu trzema obrazkami z fb na przemian xD Dzięki nim "kontrowersyjne" wpisy Korwina już na nikim nie robią wrażenia wiec upadli tak nisko, ze cale dnie przeszukują internet w poszukiwaniu postów randomowych sympatyków(rzekomych) Konfederacji, starając się tworzyć wrażenie, ze wpis randomowej osoby, jednej z ponad miliona ma coś wspólnego z poglądami postulatami/programem Konfederacji xD

Teraz widzę, że z zapałem czytali nawet regulamin nowo powstałych klubów Konfederacji której tak nienawidzą, żeby tylko coś znaleźć i przyczepili się do 13 punktu mówiącego, ze "Sympatyk nie może atakować liderów partii Konfederacja Wolność i Niepodległość." xD

Nikogo z IQ powyzej 80 taki zapis nie dziwi, natomiast u lewicy wywolal oburzenie bo w ich języku polemika jest równoznaczna z atakiem na kogoś xD #bekazlewactwa

#konfederacja #neuropa #polityka #4konserwy
DorianJS - Trochę mi zal neuropkow. Przewidywali, ze do dnia dzisiejszego Konfederacj...

źródło: comment_15971521868yhj22wU3iD85Ai2VLcT8P.jpg

Pobierz
  • 5