Wpis z mikrobloga

Sam nie wiem co mam z tym zrobić... Od początku... Moja dziewczyna pracuje w dość dużym kropo, polski oddział jakieś dwie setki ludzi, dodam, że jest zgrabna i ma figurę tzw. osy. faceci ją obcinają, to normalne, ale jej przełożony potrafi rzucić tekstem typu: "Hej coś ci prześwituje" albo, "mogę być twoim krzesłem?", ona odbiera to jako żarty i nic sobie z tego nie robi.

Ostatnio jak przyszedłem po nią do pracy, bo mieliśmy wspólne wyjście, to na rozchodne, przy mnie, powiedział do niej: "jutro tak samo jak dzisiaj", kiedy jej sie zapytalem, o co chodzi, ta się trochę zmieszała, ale obróciła to w żart.

Czy mam to sobie brać do głowy?

#niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pieniadze #tinder #przegryw #p0lka
  • 11
@frikidiki: Lasce albo podobają się takie żałosne teksty, albo ma jakieś niskie poczucie swojej wartości, skoro z tym nic nie zrobi. Wystarczy nagrać to co on wygaduje i pójść z tym wyżej. Akurat w środowisku korporacyjnym łatwo jest zniszczyć osobę, która pozwala sobie na takie teksty wobec drugiej osoby, a tym bardziej wobec osoby podwładnej. Pozwalanie sobie na takie teksty jest poniżające. Lepiej uważaj, bo może się okazać, że panna planuje
@frikidiki: Niedawno ktoś się tutaj pytał o podobne akcje z atrakcyjną dziewczyną, no i tak jak pisałem tam, tak i tu mamy to samo - laska chętnie korzysta ze swojej urody. Skąd w ogóle wiesz jakie teksty rzuca do niej przełożony, pracujesz tam czy ona Ci opowiada? Anyways, jeśli ona toleruje takie teksty to to już jest trochę przegięcie i zdecydowanie powinieneś z nią porozmawiać, acz nie zdziw się, jeśli natrafisz
nigdy nie na wykop z tym. Porozmawiaj ze swoją kobieta i powiedz, że tego nie lubisz i by inaczej się zachowywała


@maslan63: no tak bo jak dziewczyna go zdradza to po rozmowie się przyzna i do tego przestanie zdradzać xD