Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki!
Myślę że już czas napić się kompotu xD Jak wielu z Was, też przechodzę na swoje!
Co prawda wykruszył mi się wspólnik ¯\_(ツ)_/¯, ale może jakoś dam radę.... Planowany region był na Kraków, ale chyba zostanę przy okolicach. Zakupiłem nawet taką maszynę, fituje? xDD
A więc Zdrówko i niech się koła kręcą....
P.S mądre rady mile widziane i plusiki też xD

#koparkaboners #koparka #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #pracbaza przede wszystkim #chwalesie no i możliwe że #gownowpis
monter-servisant - Mirki i Mirabelki!
Myślę że już czas napić się kompotu xD Jak wie...

źródło: comment_1597175405zZLrmi4Tyd85xt5TQMUix7.jpg

Pobierz
  • 18
@monter-servisant: Nie ma nic lepszego niż własna działalność. Jesteś panem swojego życia a nie etatowcem, co liczy na łaskę pracodawcy.

Porady:
1. Niech księgowość prowadzi Ci księgowy. Ty swój czas lepiej wykorzystasz jeżdżąc tą maszyną niż siedząc w papierach :)
2. Ja i do projektów programistycznych, i do projektów dronowych siedzę na grupkach na FB i często tam zlecenia łapię. Spróbuj "praca koparka" czy inne branżowe. Nie znam się na koparkach
@monter-servisant: Gratuluję! Świetna decyzją. Ja juz 8 lat na swoim i 11 pracowników (ʘʘ). Potwierdzam to co mówi @PositiveRate: musisz dbać o umowy i papierologie, bo potem jest dupa. Ostatnio przegrywam jedną sprawę o zapłatę bo na umowie miałem tylko imię i nazwisko klienta z adresem, a sąd nie jest w stanie tego kogoś zlokalizować bez dowodu czy peselu xD

@dupinka5000: Odezwij się jak będziesz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nie_programista_20k: kiepski ze względu na covid. Można sobie mieć zdanie czy wirus jest czy go nie ma, nie ważne. Wszystko siadło i zleceń jest mniej. 2012 rok to też były inne czasy, dzisiaj nie jest łatwo. No, mireczka mały zus może uratować.
Masa branż mocno odczuła kryzys


@vin42: Dlatego pytam, gdzie ten kryzys (brzmi jakbym w niego nie wierzył lol). Bo w ujęciu makro wszyscy mówią "branża budowlana" tylko, że ten termin jest tak szeroki, że nic tak naprawdę nie mówi. W ujęciu makro to wygląda nieco inaczej.
Mirki i Mirabelki!

Myślę że już czas napić się kompotu xD Jak wielu z Was, też przechodzę na swoje!
Co prawda wykruszył mi się wspólnik ¯_(ツ)_/¯, ale może jakoś dam radę.... Planowany region był na Kraków, ale chyba zostanę przy okolicach. Zakupiłem nawet taką maszynę, fituje? xDD
A więc Zdrówko i niech się koła kręcą....
P.S mądre rady mile widziane i plusiki też xD

#koparkaboners #koparka #wlasnafirma #dzialalnoscgospodarcza #pracbaza przede wszystkim #