Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Różowa, 22 lvl. Zakończyłam w okresie pandemii dwuletni związek. Patrząc z perspektywy czasu to była strata czasu, bo chłopak na mnie nie zasługiwał. Miał mnie gdzieś, nie dbał o siebie, był dziwny, samolubny, kierował swoim dobrem i strasznie mnie męczył. Jeśli go kochałam to pół roku po rozstaniu zapomniałam o tym. I dobrze, koniec tego to jedyny plus pandemii.
Ale jest coś co mnie gryzie. Zdecydowałam się z nim na "pierwszy raz" po ponad roku. Było to dla mnie strasznie ważne, całe życie chciałam bardzo zrobić to z moim pierwszym i ostatnim chłopakiem. Nie udało się.
Jestem obecnie w trzymiesięcznym związku i wiem, że to będzie mój mąż,wiem że spotykam się ze swoim przyszłym mężem. Wiem, że on też myśli o mnie w ten sposób.
Na razie poczekamy z seksem, ale za kilka tygodni chciałabym to z nim zrobić. Bardzo go kocham i chcę okazać więcej miłości. Ale tak strasznie żałuję, że nie jestem dziewicą, brzydzę się poprzednim chłopakiem i sobą. Rozmawiałam z nim o tym (a bardziej płakałam na ramieniu) to powiedział, że będzie mnie tak samo kochał i to nie ma zupełnie znaczenia. Rozumie moje obawy i smutek. A mi jest tak bardzo przykro kiedy słyszę te słowa wsparcia. Wiem, że ma rację, no ale mnie dalej to męczy. Boję się, że jak dojdzie do zbliżenia to zacznę płakać i się nie powstrzymam, ale on nie będzie na mnie zły w żaden sposób.
Powiedzcie mi coś na pocieszenie, może doradźcie.

#zwiazki #rozstanie #milosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f338fc60010a81b084b4813
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[====================....................] 51% (120zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 2 lat działania AMW!
  • 60
@AnonimoweMirkoWyznania: emm bez urazy, ale podejście w stylu "to mój przyszły mąż" jest raczej dość naiwne.
Na początku wszystko jest tak proste i piękne, że ciężko obiektywnie ocenić swojego partnera kiedy na nosie masz różowe okulary, a w sumie to się nawet nie znacie. Seks jest rzeczą zupełnie normalną w związku i chyba nie potrzebnie doszukujesz się w tym problemu.
@AnonimoweMirkoWyznania

Dlatego seks uprawia się po dwóch latach związku, bo wówczas już widać że związek tego warty, zanim mina dwa lata większość związków się kończy i seks dany na darmo.


Czyli jak nam pasuje to "kobiety dają dupy" a mężczyźni biorą, a jak nam nie pasuje to hurr durr przypowieść o zamku i kluczu to nieprawda, typowe( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mistrzostwoprzegrywu: Może niefortunnie się wypowiedziałem z tymi normalnymi. Większość facetów (chociaż wydaje mi się, że wszyscy dojrzali) nie będzie miało z tym problemu. Aczkolwiek dla mnie jest to dla mnie trochę chore, żeby odrzucać jakąś osobę tylko dlatego, że jest bardziej doświadczona w łóżku niż ty. Bo na koniec i tak liczy się tylko to czy w tym łóżku się zgracie.